0:6
0:3
- : -

Florbal Holešov - Bulldogs Brno U15 1:13
2. Adam Brázdil - 2. Marek Pulda, 4. Matěj Valášek, 8. Marek Pulda, 12. Marek Pulda, 16. Richard Makyča, 19. Adam Pleva, 20. Adam Pleva, 22. Adam Pleva, 23. Marek Pulda, 23. Jan Morávek, 33. Jan Morávek, 34. Richard Makyča, 38. Adam Pleva; rozhodčí: Jan David Šamánek - Marek Samec; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: David Janál ? - Daniel Křička ?; po třetinách: 1:4, 0:6, 0:3;
39:00
38:40
Rozhodčí Samec skáče za mantinel
37:21
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil Adam Pleva, asistoval Matyáš Navrátil (1:13).
36:25
GOOOL! bohužel po písknutí
35:24
Vyloučen hráč Adam Brázdil družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování hokejky.
34:36
Jeden z hráčů dělá gzichty na hlavního pořadatele Jandu, to by pro je jeho bezpečí neměl
33:27
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil Richard Makyča, asistoval David Krevňák (1:12).
33:14
Oba rozhodčí jako by se domluvili se zároveň začli protahovat
32:28
Rozhodčí Šamánek snožmo odskákal na své místo
32:23
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil Jan Morávek, asistoval Jiří Dorazil (1:11).
22:53
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil Jan Morávek, asistoval Štěpán Křetínský (1:10).
22:40
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil Marek Pulda, asistoval Matěj Valášek (1:9).
19:44
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil Adam Pleva, asistoval Jiří Dorazil (1:7).
18:49
15:46
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil Richard Makyča, asistoval Matěj Valášek (1:5).