1:1
1:2
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO 2:4
25. Tadeáš Rataj, 39. Oldřich Vorba - 9. Jakub Hladký, 21. Tadeáš Mutina, 30. Daniel Vu, 35. Matěj Blažek; rozhodčí: Martina Horáková - Jana Pražáková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Dvorník ? - Matěj Bezděk ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:2;
39:00
38:19
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Oldřich Vorba, asistoval Michael Ceyp (2:4).
37:40
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
34:15
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Matěj Blažek, asistoval Jakub Hladký (1:4).
29:20
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Daniel Vu, asistoval Tadeáš Mutina (1:3).
26:00
26:00
24:48
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tadeáš Rataj, asistoval Martin Lank (1:2).
21:52
Vyloučen hráč Nicolas Vicente Marquez družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO na 2 minuty za sekání.
20:17
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Tadeáš Mutina, asistoval Petr Šubrt (0:2).
13:00
13:00
10:37
Vyloučen hráč Martin Lank družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za vražení zády.
08:18
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Jakub Hladký, asistoval Tadeáš Mutina (0:1).
00:45
Vyloučen hráč Martin Lank družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martina Horáková a Jana Pražáková.
00:00
00:00
Line-up hostů GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Petr Dvorník; hráči v poli: Michael Ceyp, Tomáš Jančařík, Jáchym Eliáš, Tomáš Bartoš, Matěj Němec