0:3
- : -
SK ANAKONDA

SK ANAKONDA - TJ Slovan Havířov C 1:8
13. Matyáš Sotorník - 5. Jan Drong, 12. Patrik Charvát, 12. Jakub Skupin, 17. Jan Drong, 19. Jan Drong, 30. Jan Drong, 32. Jakub Skupin, 36. Filip Juřica; rozhodčí: Dominik Pustówka - Jan Duda; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: David Pastorek ? - Daniel Chmiel ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:3;
36:00
35:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Filip Juřica, asistoval Patrik Charvát (1:8).
31:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Jakub Skupin, asistoval Jan Drong (1:7).
29:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Jan Drong, asistoval Jakub Skupin (1:6).
24:00
24:00
19:52
Vyloučen hráč Matyáš Sotorník družstva SK ANAKONDA na 2 minuty za blokování hokejky.
18:22
16:09
12:49
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil Matyáš Sotorník, asistoval Petr Konečný (1:3).
12:00
12:00
11:46
11:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Patrik Charvát, asistoval Petr Vavřík (0:2).
09:39
Vyloučen hráč David Švrčina družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za blokování hokejky.
04:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Jan Drong, asistoval Martin Beliančín (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Jan Duda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov C: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: Petr Vavřík, David Třetina, Patrik Charvát, Martin Molínek, Tomáš Revenda