3:2
4:1
- : -

FBC Draci Říčany - Wizards DDM Praha 10 10:5
3. Vojtěch Honzák, 9. Jakub Vykouk, 11. David Tománek, 16. David Tománek, 26. Vítězslav Špok, 28. Vojtěch Honzák, 31. David Tománek, 36. Tomáš Zicha, 39. Jakub Vykouk, 44. Vítězslav Špok - 2. David Bouda, 3. Michael Svatoš, 17. David Bouda, 29. Alex Šorf, 38. David Bouda; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Kněžík; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; zásahy brankářů: František Lerch ? - Jakub Kvíz ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 4:1;
45:00
43:14
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval David Tománek (10:5).
40:06
Timeout Wizards DDM Praha 10
39:04
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil David Bouda.
38:23
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Vykouk, asistoval Ondřej Kubeš (9:5).
37:52
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Jan Kaliberka (8:5).
35:01
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Jakub Blažek (8:4).
30:35
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Vítězslav Špok (7:4).
30:00
30:00
28:06
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf, asistoval Antonín Vyšata (6:4).
27:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Ondřej Kubeš (6:3).
25:31
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok bez asistence (5:3).
16:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Vojtěch Židův (4:3).
15:46
Vyloučen hráč Tomáš Zicha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
15:03
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Jakub Vykouk (4:2).
15:00
15:00
10:18
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek bez asistence (3:2).
08:25
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Vykouk, asistoval Vítězslav Špok (2:2).
07:05
Vyloučen hráč Jan Kaliberka družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
02:48
Vyloučen hráč Vojtěch Židův družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:36
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Marek Honzák (1:2).
02:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michael Svatoš, asistoval David Bouda (0:2).
01:52
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Pavel Štutzbart (0:1).
01:22
Vyloučen hráč Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
01:05
Vyloučen hráč Vojtěch Kos družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.