2:4
2:1
- : -

FBK Vosy Praha DDM P2 B - Prague Tigers C 4:6
15. Filip Kolařík, 23. Miroslav Čadský, 30. David Šnejdar, 30. Jiří Krbec - 2. Radek Šindelář, 17. Tomáš Pytl, 18. Roman Eder, 18. Jan Fencík, 24. Radek Šindelář, 36. Radek Šindelář; rozhodčí: Václav Killar - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Krijt ? - Filip Skála ?; po třetinách: 0:1, 2:4, 2:1;
36:00
35:01
Timeout FBK Vosy Praha DDM P2 B
35:01
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Radek Šindelář, asistoval Tomáš Pytl (4:6).
29:59
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil Jiří Krbec, asistoval Matyáš Marek (4:5).
29:21
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil David Šnejdar, asistoval Matyáš Marek (3:5).
24:00
24:00
23:09
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Radek Šindelář bez asistence (2:5).
22:41
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil Miroslav Čadský, asistoval Tomáš Medřický (2:4).
17:21
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jan Fencík, asistoval Richard Iltis (1:4).
17:13
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Roman Eder, asistoval Martin Boušek (1:3).
16:02
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Tomáš Pytl bez asistence (1:2).
14:57
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil Filip Kolařík, asistoval Teodor Kandilarov (1:1).
14:19
Vyloučen hráč Jiří Herodes družstva Prague Tigers C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
01:59
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Radek Šindelář, asistoval Martin Boušek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers C: brankář: Filip Skála; hráči v poli: Tomáš Večeřa, Radek Šindelář, Roman Eder, David Hanuš, Martin Boušek