2:2
2:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FT Sokol Praha-Břevnov 6:5p
15. Jaroslav Macášek, 18. Viktor Beneš, 27. Radim Řihaček, 32. Jaroslav Macášek, 38. Eduard Janča, 46. Josef Světlý, N Josef Světlý - 3. Adam Pažout, 15. Miloš Poživil, 21. Jakub Milion, 23. Jonáš Volf, 35. Ondřej Daniš; rozhodčí: Daniel Fišer - Jan Chuděj; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Hrubín ? - Tomáš Pilař ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Miloš Poživil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Josef Světlý a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Jonáš Volf , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Jakub Kovařík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Ondřej Daniš a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Josef Světlý z trestného střílení (5:5).
45:00
40:09
Vyloučen hráč Miroslav Jahoda družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za blokování hokejky.
37:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Eduard Janča, asistoval Viktor Beneš (4:5).
34:47
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Daniš, asistoval Adam Pažout (3:5).
31:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Radim Řihaček (3:4).
30:00
30:00
26:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Radim Řihaček, asistoval Jaroslav Macášek (2:4).
22:59
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jonáš Volf, asistoval Ondřej Daniš (1:4).
21:57
Vyloučen hráč Viktor Beneš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:02
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Milion, asistoval Ondřej Daniš (1:3).
19:10
Vyloučen hráč Radek Šenkypl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Viktor Beneš, asistoval Jaroslav Macášek (1:2).
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Miroslav Repčík (0:2).
14:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Jakub Kovařík (0:1).
02:57
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Adam Pažout, asistoval Miroslav Repčík (-1:1).