2:1
2:1
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - ACEMA Sparta Praha B 5:4p
22. Miloš Poživil, 30. Miloš Poživil, 31. Jonáš Volf, 44. Jakub Milion, 46. Jonáš Volf, N Jonáš Volf - 1. Václav Rides, 11. Zdeněk Šubr, 19. Jakub Svoboda, 40. Jan Sobota; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Pilař ? - Jan Bratránek ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Zdeněk Šubr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Jonáš Volf a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Jan Sobota a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Ondřej Daniš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Jakub Svoboda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Miloš Poživil a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Jonáš Volf a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč Zdeněk Šubr a vstřelil gól.

45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jonáš Volf z trestného střílení (4:4).
45:00
44:16
Timeout ACEMA Sparta Praha B
43:02
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Milion, asistoval Ondřej Daniš (3:4).
39:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Daniel Musil (2:4).
30:28
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jonáš Volf, asistoval Jakub Milion (2:3).
30:00
30:00
29:26
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Jakub Šafránek (1:3).
21:14
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval David Boháč (0:3).
18:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Svoboda bez asistence (-1:3).
15:00
15:00
12:13
Vyloučen hráč Adam Pažout družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře.
10:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Zdeněk Šubr, asistoval Michal Kalista (-1:2).
09:36
Vyloučen hráč Adam Pažout družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
00:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Václav Rides, asistoval Daniel Musil (-1:1).