0:1
1:3
- : -

Panthers Praha B - ACEMA Sparta Praha PM 1:4
18. Jakub Černík - 10. Jakub Štuj, 18. Tadeáš Filip, 18. Vojtěch Vlček, 22. Jáchym Štuj; rozhodčí: Daniel Kyndl - Filip Novák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sebastian Štosek ? - Daniel Kolář ?; po třetinách: 0:1, 1:3;
24:00
21:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Jáchym Štuj, asistoval Jakub Štuj (1:4).
17:51
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Černík, asistoval Dominik Novotný (1:3).
17:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Vojtěch Vlček, asistoval Martin Kropáček (0:3).
17:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Tadeáš Filip, asistoval Jáchym Štuj (0:2).
16:47
Vyloučen hráč Jakub Nový družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
14:59
Vyloučen hráč Jonáš Jan Hoffman družstva ACEMA Sparta Praha PM na 2 minuty za vražení zády.
12:00
12:00
11:19
Vyloučen hráč Tadeáš Filip družstva ACEMA Sparta Praha PM na 2 minuty za hrubost.
09:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Jakub Štuj, asistoval Jáchym Štuj (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Kyndl a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha PM:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Sebastian Štosek; hráči v poli: Matěj Merkner, Jan Švehla, Dominik Novotný, Samuel Hron, Jakub Černík