2:0
2:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:3
4. Jakub Buršík, 12. Jiří Kratina, 25. Filip Forman, 33. Dominik Šimáně, 53. Jakub Buršík, 57. Jakub Buršík - 3. Matěj Duda, 9. Petr Majer, 49. David Horký; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 21 - Karel Pergler 18; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:1;
60:00
Střely třetí třetiny: 8:6
60:00
Hráčem utkání se stal #81 Filip Forman.
60:00
Nejlepším hráčem hostů je #84 Petr Majer.
60:00
Komentář trenéra domácích: dneska vcelku slušný do obrany, obdržený góly neměly být, nebyly vypracovaný ze hry. do útoku dobrá hra na balonu, ve velkých pasážích hry až dominantní. spoustu šancí jsme neproměnili, na tom musíme zapracovat. za body proti velmi kvalitnímu soupeři jsme rádi. děkujeme soupeři za zápas. děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů: - Ondřej Neuman: "No vesměs klasika. Mnoho věcí je s Bohemkou rutina, jednou z nich je, že neřešíme ofenzivní část tak, abychom dávali góly a tak je taky moc nedáváme. Na obraně nepracujeme, přesto to nebylo zlé, ale zúročování hry na míčku nás trápí hodně. Díky, také tradičně, za kvalitní zápas - z mého pohledu ve všech ohledech."
60:00
59:05
Běží poslední minuta zápasu.
56:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jan Malič (6:3).
56:57
Hra bez brankáře nepřinesla Chodovu výhodu, naopak způsobila další inkasování.
56:02
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:02
Chodov zkouší hru bez brankáře.
54:42
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
54:42
Hrací plocha se teď víc otevírá, oba týmy hrají ve čtyřech.
53:25
Vyloučen hráč Sebastian Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
53:25
Oslabení si zahrají také hosté.
52:18
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Erik Papež.
52:18
Bohemians měla šanci víc odskočit soupeři při trestném střílení, #92 bránu minul.
52:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík bez asistence (5:3).
52:01
Domácí znovu odskakují o dva góly.
50:44
Gólu v přesilovce jsme se nedočkali, hosté se nedostali ke střele na branku, naopak domácí se i v oslabení dostali až k brance soupeře.
48:37
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
48:37
Navíc budou domácí hrát druhé oslabení, znovu je potrestaným #99 Dominik Šimáně.
48:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Petr Majer (4:3).
48:13
Zápas není rozhodnut, hosté snižují a šance na zvrácení průběhu není nepravděpodobná.
47:49
Jeden z hráčů Chodova zůstal ležet na zemi na půlce soupeře, následky naštěstí nejsou fatální.
46:26
První formace Bohemians jasně dominuje hřišti, góly se zatím třetí třetině vyhýbají.
43:40
Technická převaha teď vede domácí, tlačí na hosty a nedávají jim čas na odpočinek.
42:10
Dvě šance teď měli hosté na hranici brankoviště, brankář domácích obě zlikvidoval.
40:01
Do třetí třetiny vstupují domácí s náskokem dvou branek.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny: 9:10
40:00
39:59
Poslední akce při zaznění sirény skončila v síti Chodova, sudí gól neuznali.
39:06
Nepokoje se snadno rozprostřely po všech hráčích a mezi oběma lavičkami panuje hodně silná nevraživost.
36:42
Nemalá roztřžka za bránou domácích nekončí vyloučením, i přes zjevné námitky trenérů obou týmů.
33:40
Druhá třetina nabírá znovu na obrátkách hráči lítají po hřišti sem a tam a jen těžko se dá poznat, kde se míček nachází.
32:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně, asistoval Vojtěch Bílek (4:2).
32:40
Jako náhradu za způsobené oslabení zvyšuje #99 Dominik Šimáně po výkonu trestu náskok domácích o druhý gól.
30:02
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
30:02
Škobrtnutí o nohu soupeře na balonu znamená první vyloučení zápasu.
29:57
Zápas sleduje 63 diváků, děkujeme.
29:07
Hodně běhavý a tvrdý je zápas v posledních minutách, míček se na žádné straně nezdrží dlouho.
27:33
#99 Dominik Šimáně teď odebral soupeři míček a unikl třem hráčům, brankář Chodova svůj tým naštěstí podržel.
24:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Folauf (3:2).
24:35
#81 Filip Forman zahlédl příležitost, které znamenitě využil a brankáře překvapil střelou na bližší tyč. Rozvážnost, rozehrávka a tvrdá střelba z něj oprávněně dělají kapitána domácích.
20:18
Dvě rychlé akce na začátku druhé třetiny, na bránu hostů mnohem hrozivější.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny: 10:8
20:00
19:26
První třetina opravdu dlouhou dobu probíhá v rozích, odražené míčky se do nich stahují jeden za druhým.
17:31
Domácí nyní nechali soupeři tolik prostoru, aby mohl vystřelit na odkrytou branku, míč šel naštěstí pro ně nad úroveň konstrukce.
12:51
Lehce nebezpečný zákrok sudí neposuzují jako faul.
11:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina bez asistence (2:2).
11:00
Odražený balón lehce uklidil #74 Jiří Kratina k levé tyči.
08:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Jambor (1:2).
08:41
Z volného středu hřiště #84 Petr Majer razantní střelou prostřeluje brankáře domácích.
06:44
Více než dvě minuty se domácí neprobojovali na půlku soupeře.
04:15
Druhý gól mohli přidat domácí, Chodov zachránila tyčka.
03:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Folauf (1:1).
03:22
Domácí rychle přináší zpětný úder, míček do sítě uklidil #21 Jakub Buršík.
02:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Albert Kulík (0:1).
02:33
Hosté se ujímají vedení poté co #16 Matěj Duda uklidil odražený míček do levé šibenice.
01:36
Bylo to nakonec brankář domácích, kdo si z obou brankářů užil kontakt s míčkem.
00:01
Rozehrávky zápasu se ujímají domácí a také jako první se ujímají útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Adam Pospíchal, Matěj Kolář, Vojtěch Bečka, Sebastian Maxa, Hieu Nguyen Chi
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Filip Folauf, Jan Malič, Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jakub Buršík
00:00
Dalo by se očekávat, že tento zápas bude patřit mezi velmi vyhrocené, podobně jako předchozí duely těchto týmů.