1:5
2:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Šluknovsko Česká Lípa 3:7
4. Lukáš Lukavec, 14. Daniel Tattermusch, 22. Magdalena Mašková - 4. Martin Weiner, 5. David Kraus, 8. Matyáš Fanderlik, 10. Jan Drozd, 12. Lucie Švajcrová, 19. Matyáš Fanderlik, 22. Štěpán Daněk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Zavičák 17 - Miroslav Horváth 18; po třetinách: 1:5, 2:2;
24:00
21:21
Vlastní branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Magdalena Mašková (3:7).
21:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Štěpán Daněk, asistoval Martin Weiner (2:7).
18:41
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik bez asistence (2:6).
13:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch bez asistence (2:5).
12:00
12:00
11:40
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lucie Švajcrová, asistoval Matyáš Fanderlik (1:5).
09:55
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd bez asistence (1:4).
08:54
Vyloučen hráč Ondřej Knespl družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
07:48
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Ondřej Knespl (1:3).
04:37
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil David Kraus, asistoval Matyáš Fanderlik (1:2).
03:56
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Martin Weiner, asistoval Jan Drozd (1:1).
03:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Lukavec, asistoval Petr Švec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vanik.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Magdalena Mašková, Ondřej Knespl, Matyáš Fanderlik, Lucie Švajcrová, David Kraus
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Daniel Tattermusch, Matěj Huňat, Samuel Synek, Pavel Janský, Jan Charvát