2:5
1:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov B - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 5:9
4. Vojtěch Mrowiec, 5. Filip Musiol, 15. Martin Prus, 22. Martin Prus, 28. Adam Smiga - 8. Vít Lestyan, 9. Vít Lestyan, 12. Vít Lestyan, 13. David Šimeček, 15. Vít Lestyan, 16. Jakub Miroslav Kůrka, 20. Vít Lestyan, 23. Vít Lestyan, 32. David Šimeček; rozhodčí: Robert Horák - Jaroslav Klečka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Heczko ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 2:3, 2:5, 1:1;
36:00
34:28
Vyloučen hráč Filip Musil družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za sekání.
31:41
Timeout Florbal Exelsior Havířov B
31:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil David Šimeček, asistoval Vít Lestyan (5:9).
27:34
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Adam Smiga, asistoval Daniel Mikula (5:8).
24:00
24:00
22:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Adam Szarowski (4:8).
21:53
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Martin Prus, asistoval Filip Musiol (4:7).
19:05
15:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Jakub Miroslav Kůrka bez asistence (3:6).
14:56
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan bez asistence (3:5).
14:18
12:34
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil David Šimeček, asistoval Filip Bernatík (2:4).
12:00
12:00
11:57
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Filip Bernatík (2:3).
11:29
Vyloučen hráč Vlastislav Zelený družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za sekání.
08:43
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Marek Němec (2:2).
07:40
04:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Filip Musiol bez asistence (2:0).
03:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Vojtěch Mrowiec, asistoval Adam Smiga (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Horák a Jaroslav Klečka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Vendula Kopřivová, Filip Bernatík, Marek Němec, Jakub Miroslav Kůrka, David Šimeček