0:3
- : -
FBC Liberec

FBC Česká Lípa white - FBC Liberec  3:7
6. Viktor Steinz, 7. Viktor Steinz, 9. Ladislav Pekárek - 1. Ondřej Čumpelík, 1. Ondřej Čumpelík, 2. Ondřej Čumpelík, 8. Lukáš Dolejš, 14. Jakub Faksa, 15. Jakub Faksa, 15. Bartoloměj Smolka; rozhodčí: Ladislav Láska - Jan Král; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek 14 - Oliver Sýkora 9; po třetinách: 3:4, 0:3;
24:00
14:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Bartoloměj Smolka, asistoval Adam Stýblo (3:7).
14:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Faksa, asistoval Štěpán Sázavský (3:6).
13:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Faksa, asistoval Jakub Horák (3:5).
12:00
12:00
Počet střel po 1. poločase: 7:9.
12:00
08:11
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Ondřej Hudík (3:4).
07:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Dolejš, asistoval Jakub Faksa (2:4).
06:45
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Viktor Steinz, asistoval Ladislav Pekárek (2:3).
06:40
Vyloučen hráč Lukáš Kocourek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:43
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Viktor Steinz bez asistence (1:3).
01:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Michal Šedivý (0:3).
00:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Bartoloměj Smolka (0:2).
00:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Matěj Stránský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Jan Král.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec : brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Adam Stýblo, Jakub Faksa, Tomáš Čermák, Ondřej Cejnar, Ondřej Vyvial
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa white: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Václav Drahoš, Ondřej Hudík, Ladislav Pekárek, Viktor Steinz, Lukáš Kocourek