2:1
3:0
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC Česká Lípa blue 5:1
7. Michal Frolík, 8. Štěpán Smejkal, 16. Šimon Ježek, 17. Ondřej Vyšohlíd, 20. Jonáš Honzek - 3. Lubomír Jelínek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Matouš Papírník ? - Tobias Hartman ?; po třetinách: 2:1, 3:0;
24:00
21:14
Timeout FBC Panthers Liberec
21:14
Vyloučen hráč Tomáš Horan družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
19:53
Vyloučen hráč Jan Abrt družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
19:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jonáš Honzek, asistoval Jakub Hozák (5:1).
16:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Vyšohlíd, asistoval Jakub Hozák (4:1).
15:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Šimon Ježek, asistoval Ondřej Vyšohlíd (3:1).
12:00
12:00
09:06
Vyloučen hráč David Sedláček družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za sekání.
07:52
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Štěpán Smejkal, asistoval Jan Fohl (2:1).
06:23
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Frolík, asistoval Tomáš Horan (1:1).
02:04
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Lubomír Jelínek, asistoval Samuel Vacek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa blue: brankář: Tobias Hartman; hráči v poli: David Sedláček, Lubomír Jelínek, Vojtěch Buček, Michaela Mazurová, Jindřich Jásek