1:2
3:3
- : -

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa white 4:5
9. Tomislav Matějka, 16. Marek Chroustovský, 21. Martin Horn, 21. Marek Chroustovský - 8. Jiří Moravík, 9. Ladislav Pekárek, 15. Václav Drahoš, 21. Václav Drahoš, 22. Ondřej Hudík; rozhodčí: Ladislav Láska - Jan Král; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Landa 7 - Vojtěch Beránek 9; po třetinách: 1:2, 3:3;
24:00
21:17
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ondřej Hudík, asistoval Lukáš Kocourek (4:5).
21:12
Timeout Florbal Ústí
21:00
A máme tu drama.
20:45
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Václav Drahoš bez asistence (4:4).
20:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Marek Chroustovský bez asistence (4:3).
20:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Horn, asistoval Tomislav Matějka (3:3).
20:20
Timeout FBC Česká Lípa white
17:27
Vyloučen hráč Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Marek Chroustovský, asistoval Vilém Vrzala (2:3).
14:15
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Václav Drahoš, asistoval Ladislav Pekárek (1:3).
12:00
12:00
08:58
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek bez asistence (1:2).
08:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomislav Matějka, asistoval Martin Horn (1:1).
07:01
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Jiří Moravík, asistoval Martin Tejnor (0:1).
06:30
Hra získává na důrazu.
05:00
Míček se přelévá z jedné strany na druhou, ale gól nikde...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Jan Král.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Václav Drahoš, Ondřej Hudík, Viktor Steinz, Lukáš Kocourek, Ladislav Pekárek