3:2
2:2
0:0

Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:6pn
16. Michal Fišera, 23. Ondřej Pužman, 36. Marek Korych, 37. Filip Kučera, 46. Štepán Švejda, 58. Michal Fišera, N Marek Korych - 15. Dominik Šimáně, 16. Tomáš Otcovský, 30. Filip Folauf, 38. Rasmus Myöhänen, 43. Jaakko Rannanjärvi, 54. Filip Folauf; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Marek Macík 17 - Jakub Zavřel 17; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Dominik Šimáně , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Sebastián Šlechta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Jan Malič , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Marek Korych a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Jaakko Rannanjärvi , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení (celkem): domácí 2(23); hosté 1(23)
65:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 29 Marek Macík; hosté 29 Jaako Rannanjarvi
65:00
Komentář trenéra hostů pana Folaufa: dnes jsme viděli kompletní zápas. nebyl moc rychlý, hrálo se hodně takticky z obou stran. škoda našich zbytečných chyb, na výhru to bylo. děkujeme soupeři za zápas. děkujeme divákům.
65:00
Komentář trenéra domácích pana Šáchy: Dnes jsme podali kvalitní a trpělivý výkon. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný. Bylo důležité, že jsme si nenechali zápas výsledkově utéct. Děkuji soupeři za zápas.
65:00
64:59
Zoufalý směřoval k prázdné brance, ale zastavila ho časomíra..
64:20
Ani teď Korych neseřídil mířidla.
63:59
Domácí stále na míčku, Korych pálí pouze do bloku.
62:40
Macík utěsnil přední tyčku a pádí na střídačku.
62:06
Zoufalý vyslal nepříjemnou ránu, Zavřel si s ní ale dokázal poradit.
61:15
Ani Bohemka netrefuje přesně, takže se brankáři opět prohodí.
60:55
Bolka zkusila hru bez brankáře, neuspěla, a tak nyní hrají ve čtyřech hosté.
60:00
60:00
Střely v 3. třetině (celkem): domácí 7(21); hosté 6(22)
60:00
Oba týmy už mají jistý bod, nyní se bude rozhodovat o tom, kdo vybojuje ještě jeden navíc.
60:00
59:30
Omlouváme se za neaktivitu, vypadl nám tu internet. Uvidíme prodloužení, protože Fišera dokázal srovnat!
59:23
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
57:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Michal Fišera, asistoval Sebastián Šlechta (6:6).
54:32
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
54:02
Bohemka už se teď nebude nijak extra hnát dopředu, momentálně kombinuje na vlastní půlce.
53:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Malič (5:6).
53:23
Macík si vybral slabší chvilku v ten nejméně vhodný moment a dostal housle od Folaufa.
53:07
Domácí chtějí urvat cenné body a stáhli hru na dvě lajny.
52:13
Martínkův projektil z poměrně velkého úhlu Zavřel vyráží rukou.
51:34
Macík čapnul dlouhý balon od Vojtíška.
50:12
No, tak asi řešili jiné věci, protože rozehráli zpět na vlastní půlku.
50:10
Timeout Technology Florbal MB
50:10
Domácí mají k dispozici rozehrávku ze slibné pozice a berou si čas na poradu.
49:18
Pařízek podklouzl na středu hřiště, naštěstí pro něj ale hostující útočník nezamířil přesně.
48:40
Seibert vyhrál v osobním souboji a společně se Zoufalým zakládá postupný útok.
47:59
Vidíme hru nahoru dolů, se spoustou nepřesností. Juniorský florbal ve své plné kráse.
46:42
Kapitán to vzal na sebe. A neudělal dobře, v přečíslení mohl využít svého spoluhráče, který by pálil z lepší pozice. Navíc Šlechta ani netrefil branku.
45:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Marek Korych (5:5).
45:35
Dnes to je opravdu velká přetahovaná! Švejda propálil vše, co mu stálo v cestě, a máme to 5:5.
45:07
Kučera nedokázal prodloužit na Šlechtu, který by pádil sám na Zavřela.
43:53
A už to mohlo být o dvě branky! Míček prosvištěl pár centimetrů vedle levé tyče Macíka.
42:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jaakko Rannanjärvi, asistoval Jiří Kratina (4:5).
42:59
Jsou to hosté, kteří se znovu dostávají do vedení. Fin Rannanjarvi zužitkoval Kratinovu parádní nahrávku.
41:42
Martínek namazal, hostující střelec ale netrefuje branku.
40:50
Pokračuje hra ve čtyřech.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině (celkem): domácí 6(14); hosté 8(16)
40:00
Viděli jsme hezčí florbal než v první třetině, o tom žádná. Do poslední části základní hrací doby půjdeme za nerozhodného stavu, takže se máme na co těšit.
40:00
39:40
Malič se šikovně proháčkoval, ale nezamířil dostatečně přesně.
39:10
Vyloučen hráč Daniel Goll družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
39:10
Vyloučen hráč Jaakko Rannanjärvi družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
39:10
Přiostřuje se, uvidíme hru ve čtyřech.
38:41
Ani Folauf nezvládl dostat míček mezi tři tyče.
38:07
Horák trefuje svým granátem břevno.
37:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Rasmus Myöhänen, asistoval Filip Folauf (4:4).
37:38
Dlouho však domácím vedení nevydrželo, Myohanen si dokázal najít míček v brankovišti.
36:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Jan Zoufalý (4:3).
36:18
No a domácí se poprvé v zápase dostávají do vedení, Kučera si našel míček po Zoufalého střele a je to 4:3!
35:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jan Zoufalý (3:3).
35:28
A i druhá početní výhoda končí využita! Korych to vzal na sebe a Boleslav srovnává i potřetí.
35:07
Vyloučen hráč Rasmus Myöhänen družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
35:07
Fišera v tutovce pálí bekhendem hodně nepřesně, ale už předtím byl faulován Šlechta - uvidíme druhou domácí přesilovku.
34:14
Rannanjarvi orazítkoval břevno.
33:57
Kučera ztratil a následně fauloval. Tohle se možná dalo ocenit dvojkou.
32:08
Vyhnánkovi to dnes nelepí, další nepřesnost od boleslavského obra.
31:02
Sobotka svou ztrátu odčinil rychlým návratem na obrannou polovinu.
29:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Dominik Šimáně (2:3).
29:57
Obrovská smůla pro domácí. Pár vteřin po skončení Švejdova trestu přesně pálí Folauf.
29:12
Malič netrefuje zařízení.
28:30
Šlechta společně s Fišerou získali cenné vteřinky na balonku.
27:50
Vyloučen hráč Štepán Švejda družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
27:50
Švejda zatáhl po Korychově hrubce za záchrannou brzdu a půjde si sednout
26:44
Pařízek v obrovské šanci pouze promáchl.
25:58
Hráči v černých dresech mají nyní ze hry o něco více.
24:57
Bohemka dokáže vystihovat rozehrávku Bolky a sbírá dlouhé míčky, které si domácí dávají po mantinelech.
23:59
Goll hokejkou zastavil přihrávku při hostující akci 2 na 1, velmi důležitý počin.
22:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jakub Seibert (2:2).
22:43
I třetí lajna Boleslavi umí hrát dopředu! Seibert vyzval Pužmana, ten natáhl ke střele a je zase srovnáno.
22:12
Vyhnánek si položil Zavřela, ale už za něj nedokázal dopravit míček.
21:46
Šlechta se nakonec pro střelu nerozhodl, radši uklidnil hru.
20:34
Bohemka začala druhou třetinu ve vysokém tempu.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 8; hosté 8
20:00
Oba týmy si určitě mají v kabině co říct, ve hře je spoustu nepřesností. Uvidíme, co přinese další dvacetiminutovka.
20:00
19:28
Pužman si neprohodil hostujícího beka, míček ale sebral Selbert a pořád hraje Bolka.
18:49
Pužman kombinuje s Hájkem za brankou Bohemky.
17:53
Právě se odehrává poklidnější pasáž zápasu, kulatý nesmysl mají na holích domácí borci.
16:42
Kučera vyřešil akci dva na jednoho sám. Branku trefil, ale na Zavřela nevyzrál.
15:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Jiří Kratina (1:2).
15:39
Nerozhodný stav dlouho nevydržel, Otcovský vrací Bohemce jednogólové vedení.
15:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Michal Fišera, asistoval Jan Zoufalý (1:1).
15:06
Domácí přeci jenom dokázali využít svou první přesilovku, prosazuje se Fišera a srovnává tak stav.
14:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně, asistoval Jan Malič (0:1).
14:38
Ale pozor, Bohemka dokázala vypíchnout míček Šimáně otevírá skóre ve vlastním oslabení.
14:17
Zatím bez vyložené šance.
13:11
Vyloučen hráč Rasmus Myöhänen družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
13:11
Uvidíme první početní výhodu, bude ji mít k dispozici domácí celek.
12:21
Macík kryje Folaufovu pumelici z velkého úhlu.
11:43
Procházka v tutovce pálí vysoko nad.
11:20
Hložek se dral do výběhu, ale to mu nebylo dovoleno.
10:27
Úspěšný blok Selberta pomohl Macíkovi.
09:41
Folauf narval míček pouze do hole Martínka.
08:54
Ani Šlechta není na míčku stoprocentní a lacině jej ztrácí.
07:57
Obrovský tlak Bohemky zatím ve střelu nepramení.
06:29
Malič sice rozvlnil síťku, ale pouze tu boční.
06:10
Vyhnánka neposlechl balonek a hraje opět Bohemka.
05:23
Kučera se rozběhl středem a vypálil, míček se však zastavil o tělo obránce.
04:41
Pužman tváří v tvář Zavřelovi neúspěšný.
03:49
Goll zablokoval ránu hostujícího forvarda.
02:56
Teď už si Macík na míček sáhl, zatím bez větších problémů.
02:35
Straka přestřelil Macíkovu svatyni.
01:21
Vyhnánek našel parádně na středu Švejdu, který napálil míček do hrudi Zavřela.
00:39
Šlechta povodil dva hráče, ale jeho přihrávka byla nepřesná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jan Malič, Rasmus Myöhänen, Michal Vojtíšek, Filip Folauf, Jaakko Rannanjärvi
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Michal Fišera, Jakub Pařízek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu z juniorské nejvyšší soutěže mezi Mladou Boleslaví a Bohemians Praha. Přeji příjemnou zábavu!