3:0
1:0
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Snipers Třebíč modří 4:0
1. Jan Holas, 3. Šárka Kudlová, 9. Adam Křepinský, 18. Adam Bureš; rozhodčí: Šárka Jandová - Daniel Kršek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Fridrich ? - Jana Bartesová ?; po třetinách: 3:0, 1:0;
26:00
17:30
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval Lukáš Mühlfait (4:0).
14:45
Vyloučen hráč Jiří Baum družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
08:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Křepinský, asistoval Matyáš Bohuslav Vidaillac (3:0).
02:54
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šárka Kudlová, asistoval Adam Bureš (2:0).
00:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Holas, asistoval Jakub Hart (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šárka Jandová a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč modří:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jan Kolář, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský