3:3
1:4
- : -

FbC Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov 6:10
1. Miloslav Blahuta, 13. Marek Růžička, 17. Ondřej Palečko, 20. Patrik Wolf, 28. Miloslav Blahuta, 42. Marek Růžička - 4. Jakub Šuster, 10. Jakub Niček, 14. Matyáš Sirotek, 20. Patrik Matys, 23. František Hlásek, 27. Jakub Niček, 31. Karel Uhlíř, 36. Jakub Niček, 42. Patrik Matys, 44. Samuele Mazzola; rozhodčí: David Podařil - Martin Draxler; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Jaroslav Velek ? - Daniel Zdychynec ?, Daniel Zdychynec ?, Jakub Šítal ?; po třetinách: 2:3, 3:3, 1:4;
45:00
43:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Samuele Mazzola, asistoval Karel Uhlíř (6:10).
41:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Patrik Matys, asistoval Jakub Šuster (6:9).
41:04
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Marek Růžička, asistoval Kryštof Býček (6:8).
35:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jakub Niček, asistoval Jakub Šimek (5:8).
34:20
Vyloučen hráč Miloslav Blahuta družstva FbC Strakonice na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:20
Vyloučen hráč Jakub Šuster družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Karel Uhlíř, asistoval Samuele Mazzola (5:7).
30:00
30:00
27:44
Trestné střílení družstva FbC Strakonice neproměnil Miloslav Blahuta.
27:44
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Šítal družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov
27:44
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Zdychynec družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov
27:06
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta z trestného střílení (5:6).
27:06
Vyloučen hráč Ondřej Palečko družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
26:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jakub Niček, asistoval Patrik Matys (4:6).
22:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil František Hlásek, asistoval Samuele Mazzola (4:5).
20:47
Vyloučen hráč Patrik Matys družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:28
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf, asistoval Filip Kovárna (4:4).
19:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Patrik Matys, asistoval Jakub Šimek (3:4).
16:57
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Ondřej Palečko, asistoval Petr Eybl (3:3).
15:00
15:00
13:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Jakub Niček (2:3).
12:53
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Marek Růžička, asistoval Ondřej Palečko (2:2).
09:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jakub Niček, asistoval Matyáš Sirotek (1:2).
03:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jakub Šuster, asistoval Patrik Matys (1:1).
02:32
Vyloučen hráč Miloslav Blahuta družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
00:21
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta, asistoval Marek Růžička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Daniel Zdychynec; hráči v poli: Samuele Mazzola, David Dvořáček, Jakub Šimek, Jakub Šuster, Šimon Petr Hladík