3:0
8:1
- : -

Kanonýři Kladno - FBC Štíři Č. Budějovice 15:4
2. David Sachr, 3. Vojtěch Novák, 17. Joel Ahlin, 19. Sebastian Andersson, 23. David Sachr, 26. Vojtěch Pfaur, 26. Matěj Stůj, 41. Sebastian Andersson, 42. Michal Skuhrovec, 50. Filip Ullmann, 50. Jan Louvar, 51. Ondřej Riebauer, 53. Marek Pixa, 57. Vojtěch Pfaur, 60. Jan Louvar - 9. Michal Matějček, 16. Michal Měřička, 16. Patrik Holý, 41. Jan Králík; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 289; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 20 - Radek Kulhan 6, Kryštof Ernst 15; po třetinách: 4:3, 3:0, 8:1;
60:00
59:59
Kladno vítězí tento zápas a v poměru střel nám končí poslední třetina v poměru střel sedmnáct ku jedenácti.
59:59
Komentář trenéra domácího týmu Jana Pazdery: V dnešním utkání jsme měli dva velké výpadky, které soupeř naštěstí pro nás nebyl schopen potrestat, protože na to už neměl síly. V tom byl největší rozdíl, aktivní hrou v pohybu jsme byly schopni si vytvořit rozdíl, což rozhodlo. Dnes nám výrazně pomohla vynikající atmosféra, kterou pomohli vytvořit kromě našich nejmenších příznivců i dnešní hosté ze Švédska. Všem patří velké díky.
59:59
Komentář trenéra hostujícího týmu Lukáše Malého: Zápas se zlomil ve druhé třetině, kdy soupeř své šance zakončoval pohodlně do prázdné branky, naopak my v šancích ani branku netrefili. Následně jsme selhali v přesilovce 5 na 3. Soupeř se dostal do psychické pohody, my nestíhali a Kladno zaslouženě zvítězilo.
59:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval David Sachr (15:4).
58:35
Rozhodování o nejlepším hráči na straně domácích bude opravdu těžké ale bude to určitě jeden z dvojice Ahlin - Pfaur, protože oba dnes předvádí skvělé výkony.
56:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Ondřej Riebauer (14:4).
52:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Ondřej Riebauer (13:4).
52:31
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Ernst družstva FBC Štíři Č. Budějovice
52:31
Dojde ke střídání gólmanů na straně hostí. Do branky se postaví sedmnáctiletý Kryštof Ernst.
52:25
Z "nudného" začátku utkání se stala převaha domácího celku, který teď má jasné devíti brankové vedení.
51:34
Timeout Kanonýři Kladno
50:41
Reibauer poslal krásnou střelu do šibenice a nedal gólmanovi žádnou šanci.
50:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Marek Pixa (12:4).
49:45
A k jedenácté brance Louvar dost málo času, konkrétně 32 vteřin.
49:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Matěj Stůj (11:4).
49:20
A máme tady krásnou kulatou branku, jejímž autorem je kapitán domácího celku Filip Ulmann.
49:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Vojtěch Pfaur (10:4).
47:26
Nájezdu se ujímá Joel Ahli ale ke vší smůle ho neproměňuje a trefuje pouze tyč.
47:25
A budeme svědky trestného střílení, které provede hráč s číslem 7.
47:20
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil Joel Ahlin.
46:00
Ondřej Lupoměch je dnes opravdu dobrý ve své práci. Z devatenácti střel za svá záda pustil pouze čtyři.
45:13
Po špatné rozehrávce štírů Kladno ve velké šanci. Ale stav utkání bez změny.
44:19
Budějovickou střelu kryje dnes skvěle chytající Ondřej Lupoměch.
42:45
Dvě kladenské šance končí pouze v boční síti.
41:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Tomáš Svačinka (9:4).
41:00
Máme tu gólovou mánii na začátek poslední třetiny. Během minuty padly tři branky.
40:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Sebastian Andersson, asistoval David Sachr (8:4).
40:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Václav Hejplík (7:4).
40:01
Třetí úvodní buly vyhrává hostující celek.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina v poměru střel osm ku třem pro Kladno.
33:00
Ve druhé třetině byly svědky čtyř z pěti přesilovek. Snad jich už více nebude.
31:42
Pfaur je poslán na trestnou lavici za hrubost a tím nám startuje pátá přesilová hra tohoto utkání.
31:40
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
30:35
Domácí tým je v plném počtu a to bez obdržení branky.
29:00
Hostující tým se bez obdržení branky vrací do plného počtu.
28:33
Vyloučen hráč Joel Ahlin družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
28:33
A na čtvrtou přesilovku dneška nebudeme čekat dlouho, protože Kladno jde znovu na trestnou lavici.
28:02
Vyloučen hráč Vojtěch Teslík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
28:02
Třetí přesilová hra dneška bude tentokrát pro tým hostí.
27:00
Druhá přesilovka dnešního večera poputuje též směrem domácímu celku.
26:58
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
25:57
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
25:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval David Sachr (7:3).
25:35
Pfaur se dnes do tabulky kanadského bodování zapsal hned dvakrát. Jednou jako střelec branky a jednou jako asistent.
25:25
Vojtěch Pfaur je autorem další Kladenské branky po krásné kombinaci.
25:24
24:55
Kladenští jsou od vstřelení páté branky ještě více aktivní a chtějí přidat další branky.
24:11
Joel Ahlin hraje dnes opravdu skvěle, jednou brankou a svou defenzivní činností má obrovskou zásluhu na výsledku utkání.
23:25
Ahlin dostal od Pixy úžasnou přihrávku, kterou však zazdil.
22:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Sebastian Andersson (5:3).
21:20
Kladenští mohli mít přečíslení ale Louvarovy však přihrávka nesedla.
20:01
Druhou "úvodní" buly vyhrává domácí celek.
20:00
20:00
19:59
První třetina nám končí v poměru střel 11 ku 8 pro Kladenský celek.
18:11
A na závěr třetiny nám Anderson naděluje vedení Kladna.
18:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Sebastian Andersson, asistoval Matěj Stůj (4:3).
16:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Joel Ahlin, asistoval Ondřej Riebauer (3:3).
15:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval Dominik Vlček (2:3).
15:07
Hosté ihned po navrácení do plného počtu střílí srovnávací branku a hned vzápětí střílí branku na 2:3. Uvidíme, co se stane dál.
15:04
Kanonýři svou první přesilovku nedokázali proměnit a hosté jsou tak bez inkasované branky v plném počtu.
15:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička bez asistence (2:2).
14:40
Přívara střílel z bezprostřední blízkosti ale brankář domácích střelu se štěstím vyrazil.
14:00
Domácí ze své přesilové hry zatím moc netěží, dokonce proti sobě měli i protiútok.
13:04
Dnes jsme svědky první přesilové hry relativně pozdě, většinou se jí dočkáme o mnohém dříve. Uvidíme, jak dopadne.
12:58
Vyloučen hráč Michal Měřička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
11:29
Kanonýrská obrana dnes zatím funguje opravdu dobře, až na jednu chybičku dnes zabránili všem útokům soupeře.
09:02
Po krásném přečíslení se hostujícímu celku povedl vstřelit gól, kterým hosté snižují na jedno brankovou prohru.
08:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Ondřej Řezník (2:1).
08:00
Třetí útok je dnes opravdu produktivní, dala totiž dnes prozatím všechny branky.
05:55
Stůjova bomba mířila na branku soupeře ale brankář hostí řekl "stůj" a Stůjovu střelu zneškodnil.
02:50
Přesně po minutě a dvaceti pěti vteřinách jsme svědky druhé branky domácího celku, který zvyšuje své vedení na dvoubrankové.
02:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Vojtěch Teslík (2:0).
02:30
Krásná "ťukací" akce mezi Přívarou, Ahlinem a Louvarem zneškodňuje brankář hostujícího celku.
01:25
Netrvalo dlouho a po necelé minutě a půl hry zde máme první branku, kterou vstřelil domácí celek.
01:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Vojtěch Pfaur (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrává tým Hostí a zápas nám tak začíná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Tomáš Brožek, Ondřej Havelka, Michal Měřička, Jan Králík
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Matěj Stůj, Ľuboš Šefčík, Marek Pixa, Ondřej Riebauer, Filip Ullmann