5:0
3:0
- : -

Kanonýři Kladno - Prague Tigers 12:3
5. Matěj Zíka, 9. Matyáš Bachmaier, 11. Vojtěch Balvín, 14. Filip Molhanec, 23. Ondřej Fous, 31. Filip Molhanec, 32. Tomáš Bubeník, 33. Matěj Vencl, 34. Milan Všetečka, 46. Filip Molhanec, 48. Vojtěch Balvín, 59. Matyáš Bachmaier - 4. Martin Hort, 18. Jakub Štellner, 19. David Koudelka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:5; využití: 4:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Radek Veselý 20, Jakub Janoušek 9 - Jiří Kuchař -1; po třetinách: 4:3, 5:0, 3:0;
60:00
59:59
Střely Kladno:11 - Tigers 2
59:59
Komentář trenéra domácích: Drtivou většinu zápasů se nám dařilo určovat hru a tvořit si šance. Pouze v úvodu jsem byli slabší a ke konci první třetiny dostali dvě laciné branky. I přes náskok jsme ve třetí třetině udrželi koncentraci na rozvoj naší hry s míčkem.
59:59
Komentář trenéra hostí: Sportovně musíme uznat, že soupeř byl dnes po všech stránkách lepší. Zabředli jsme do krize, ze které se musíme společně vyhrabat. Zajímavostí je, že jsme poslední zápasy vstřelili branky pouze v první třetině.Hezky se dívalo na soupeřův pohyb bez míčku. Včerejší hospoda nám pomohla v tom, že strídačka fungovala úplně jinak oproti čtvrtku. Gratulujeme soupeři k vítězství.
59:00
Poslední minuta zápasu.
58:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Balvín (12:3).
58:32
Bachmaier posouvá backhandem míček do brány.
56:54
Vyloučen hráč Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:54
Můžeme vidět první přesilovou hru Tigers Praha.
56:30
Tigers už dlouho nezískali míček.
54:10
Kladno hraje velmi dlouho na útočné polovině.
48:50
Molhanec netrefuje z perfektní pozice míček.
47:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Milan Všetečka (11:3).
47:36
Vyloučen hráč David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za zdržování hry.
47:36
Vyloučen hráč Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:36
Můžeme vidět první přesilovou hru Kladna pět na tři.
46:00
Bachmaier z dobrého postavení před bránou trefuje ležícího brankáře.
45:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Matyáš Bachmaier (10:3).
45:20
Molhanec proměňuje přesilovou hru.
43:50
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Janoušek družstva Kanonýři Kladno
43:50
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
43:50
Můžeme vidět třetí přesilovou hru Kladna.
43:00
Veselý chytá hráče Tigers běžícího samotného na bránu.
42:20
Kladno kontroluje hru na balónku.
41:50
Brankář hostí velice dobrým přesunem chytá Fousa samotného před bránou.
40:01
První bully třetí třetiny vyhrává Kladno.
35:30
Svoboda zachraňuje situaci dva na jednoho.
34:14
Kladno hraje velmi agresívní hru.
33:51
Timeout Prague Tigers
33:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Matěj Vencl (9:3).
32:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vencl bez asistence (8:3).
32:40
Kladno kontroluje hru.
31:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Milan Všetečka (7:3).
30:14
30:00
Vidíme velmi nestálou přesilovou hru.
28:29
Vyloučen hráč Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
23:50
Veselý musí zasahovat proti střele Soukupa, která prošla přes blok.
22:34
Kladno zatím určuje tempo hry druhé třetiny.
22:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Fous, asistoval Matěj Zíka (5:3).
21:00
Všetečka nedává gól z dobré pozice.
20:01
První bully druhé třetiny vyhrává Kladno.
18:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka z trestného střílení (4:3).
17:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Martin Soukup (4:2).
16:17
Tigers nemůžou vytlačit domácí z obranného pásma.
14:15
Kladno vytváří velice dobrý tlak na soupeře.
13:22
12:53
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
12:53
Můžeme vidět první přesilovou hru Kladna.
12:10
Molhanec zachraňuje situaci dva na jednoho.
11:00
Brankář hostí vychytal tutovku Balvínovi.
10:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Matyáš Bachmaier (3:1).
10:07
Kladno začíná kontrolovat hru.
09:00
Kladno se dostává do velikého tlaku protivníka a nedaří se mu rozehrát.
08:48
08:30
Kladno hraje velmi agresivně a mají z toho dobré zisky míčků.
07:00
Domácím se nedaří soupeře vytlačit z útočného pásma.
06:20
Brankář hostů chytá dobře umístěnou střelu Šebely.
04:10
Kladno se pomalu začíná rozkoukávat.
04:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka, asistoval Jakub Svoboda (1:1).
03:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hort, asistoval Jakub Štellner (0:1).
03:00
Tigers určují zatím tempo hry.
01:00
Kladno po úvodních zmatcích uklidňuje hru.
00:01
Úvodní bully vyhrává Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Jiří Kuchař; hráči v poli: Martin Hort, Miloslav Stránský, Jakub Štellner, Martin Soukup, David Sgall
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Matěj Vencl, Tomáš Bubeník, Milan Všetečka, Vojtěch Balvín