0:2
1:3
- : -

Florbal Teplice - TJ Lokomotiva Louny 2:7
9. Jan Koštoval, 36. Ondřej Brabec - 2. Martin Čonka, 2. Jakub Hauf, 27. Lukáš Láník, 28. Jakub Hauf, 38. Lukáš Láník, 38. Lukáš Láník, 45. Petr Kolovratník; rozhodčí: Petr Kopta - Tereza Trávníčková; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Fiala 20 - Daniel Castrillo 18; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:3;
44:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Petr Kolovratník, asistoval Matěj Moravec (2:7).
38:48
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
38:16
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
37:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník bez asistence (2:6).
37:10
Sporné vyústění buly a gól pro Louny
37:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Jiří Klokočník (2:5).
35:47
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Jan Karafiát (2:4).
35:40
Fantastický zákrok Louneského Castrlla! V sestřihu týdne bude Marc-Andre Fleury, Tukka Rask a Daniel Castrillo!
35:00
Sledujeme zápas plný seker. Na obou stranách.
33:10
Je to dobrý! Už ho vidíme na hřišti jak rozdává úsměvy holkám na tribuně. Klasický Koštoval
32:00
Teď miláček domácích fanynek Koštoval dostal hokejkou do obličeje a skácel se k zemi! Snad bude v pohodě!
30:00
30:00
28:00
Louny naprosto zaslouženě, všude jsou rychleji, mají větší tlak a zápas zatím pevně drží ve svých rukou.
27:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf, asistoval Martin Čonka (1:4).
26:48
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Jakub Laurich (1:3).
21:40
Další gólovka Loun! Dneska hrají opravdu skvěle
20:00
V přeilovkách na obou stranách mají vždy větší šance týmy, které hrají oslabení
19:02
Vyloučen hráč Tomáš Borl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za vražení zády.
18:00
Konečně je také k vidění florbal!
15:00
15:00
13:20
Lounský hráč je nespokojen s výrokem rozhodčích! Obávám se, že tuto nespokojenost budeme poslouchat až do konce trestu. Ale jak říkám: Florbal má občas i stinné stránky
13:19
Vyloučen hráč Petr Kolovratník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
12:20
Po strašidelném vstupu začínají Teplice být více na míčku a vypracovávají si šance
11:10
Hostující Louny by za každý zákrok chtěli vyloučení, ale mám dojem že tento zápas se bude nést ve tvrdém duchu a to bychom viděli hru v oslabení pořád!
08:20
Koštoval doráží na brankovišti!
08:19
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Martin Schneider (1:2).
06:01
Domácí Agresor se s tím nepáral a poslal hostujícího hráče za bandu! To je zápas jak břemeno! Tohle máme rádi, důraz a emoce!
06:00
Vyloučen hráč Ondřej Brabec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vražení zády.
03:52
Vyloučen hráč Jan Karafiát družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vražení zády.
02:30
Domácí trenér Severa by mohl přednášet na téma Jak špatně vstoupit do zápasu - toto je jasný příklad!
01:47
Chyba v rozehrávce a čtyři lounští sami před brankářem Teplic :)
01:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf bez asistence (0:2).
01:17
Zblokovaná střela Sedlmaiera a následná šibenice Čonky!
01:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Čonka bez asistence (0:1).
00:30
Z domácí lavičky se ozývá hlasité yeeees! Hostující Klokočník běžel sám na Fialu, ale neproměnil
00:01
Zdravím všechny fanoušky teplického a lounského florbalu! Dnes vás zápasem bude provázet oblíbený komentátor Chuck! Je devět hodin, uvařte si kávu, umíchejte vajíčka a fanděte!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Jakub Laurich, Tomáš Borl, Jiří Klokočník, Lukáš Láník, Matěj Moravec
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Jan Koštoval, Jakub Andrt, Adam Betka, Klára Dvořáková, Martin Schneider