1:0
2:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Florbal Exelsior Havířov 3:3
21. Jan Chmelař, 25. Jakub Tomášek, 27. Vojtěch Murín - 11. Petr Skála, 28. Petr Skála, 34. Jan Warcholek; rozhodčí: Vojtěch Marszalek - Jakub Palowski; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Staněk ? - Vojtěch Kolkop ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:2;
36:00
34:38
Vyloučen hráč Tomáš Friedrich družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
33:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Vojtěch Kolkop (3:3).
28:35
Vyloučen hráč Adam Mazur družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
27:01
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Skála, asistoval Dominik Ryška (3:2).
26:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Jan Chmelař (3:1).
24:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Tomášek, asistoval Michael Wobořil (2:1).
24:00
24:00
20:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jan Chmelař, asistoval Vojtěch Murín (1:1).
19:54
Vyloučen hráč Patrik Zbořil družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
17:33
Vyloučen hráč Petr Skála družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
17:33
Vyloučen hráč Jakub Homola družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
12:22
Vyloučen hráč Vojtěch Murín družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Marszalek a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tomáš Poruba, Jan Warcholek, Ondřej Urbančík, Samuel Řezáč, Patrik Tichý