3:2
5:1
- : -

Z.F.K. Petrovice B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 9:4
11. Martin Schulhauser, 15. Martin Schulhauser, 17. Vítězslav Růžička, 22. Martin Schulhauser, 27. Vítězslav Růžička, 30. Jiří Mareš, 31. Martin Schulhauser, 33. Karel Šamonil, 36. Roman Ochodek - 8. David Zwinger, 21. Jan Skála, 26. Dominik Neděla, 36. David Nevřela; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Vojtěch Černohorský ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:1;
39:00
35:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil David Nevřela, asistoval Jiří Štindl (9:4).
35:04
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Karel Šamonil (9:3).
32:36
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Jiří Mareš (8:3).
30:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Karel Šamonil (7:3).
30:16
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
29:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Karel Šamonil (6:3).
26:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Daniel Olšák (5:3).
26:00
26:00
25:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Dominik Neděla, asistoval Jiří Štindl (4:3).
24:10
Vyloučen hráč Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost.
21:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (4:2).
20:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jan Skála, asistoval Michal Gavenda (3:2).
16:30
14:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Jiří Mareš (2:1).
13:00
13:00
12:30
Vyloučen hráč Filip Pírek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
12:30
Vyloučen hráč Jakub Beran družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hra na zemi.
10:31
07:53
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil David Zwinger, asistoval David Pracný (0:1).
05:22
Vyloučen hráč Jiří Mareš družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
05:02
Vyloučen hráč Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.