0:1
0:0
- : -

FORZA Tatran - DDM Stod - Pohodový 100D 2:3
1. Juraj Šádek, 5. Martin Weiss - 7. Michal Šulc, 8. Jan Mašek, 15. Petr Kudrnovský; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Krystýnek ? - Josef Capoušek ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:0;
36:00
35:03
Vyloučen hráč Michal Šulc družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za nesportovní chování.
34:19
Timeout FORZA Tatran
28:28
Vyloučen hráč Jan Čermák družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za bránění ve hře.
26:29
Vyloučen hráč Martin Kostiha družstva FORZA Tatran na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
14:30
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Petr Kudrnovský, asistoval Jan Čermák (2:3).
12:00
12:00
07:23
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jan Mašek, asistoval Ondřej Plocar (2:2).
06:28
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Michal Šulc bez asistence (2:1).
04:58
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Weiss, asistoval Petr Ďarmek (2:0).
00:21
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval Petr Ďarmek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Stod - Pohodový 100D: brankář: Josef Capoušek; hráči v poli: Jaroslav Boháč, Petr Kudrnovský, Jan Čermák, Jan Mašek, Jaroslav Honc
00:00
Line-up domácích FORZA Tatran: brankář: David Krystýnek; hráči v poli: Jiří Jandáček, Petr Ďarmek, Vladimír Fuchs, Juraj Šádek, Martin Kostiha