1:7
2:3
- : -

FBK Škorpioni Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 5:13
5. Karolína Jahnová, 9. Denis Brázda, 16. Martin Tioka, 26. Robert Jahn, 27. Daniel Kováč - 4. Vojtěch Bombač, 5. Ondřej Stuchlík, 8. Ondřej Stuchlík, 13. Bára Slušná, 14. Vojtěch Bombač, 16. Ondřej Stuchlík, 18. Adam Zárybnický, 19. Samuel King, 21. Vojtěch Bombač, 23. Richard Květák, 26. Adam Zárybnický, 30. Samuel King, 34. Vojtěch Bombač; rozhodčí: Martin Ručka - Jan Vavrečka; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Ondruš ? - Tomáš Warmuž ?; po třetinách: 2:3, 1:7, 2:3;
36:00
34:14
Vyloučen hráč Daniel Kováč družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za sekání.
33:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Bombač, asistoval Jakub Maxera (5:13).
32:37
Vyloučen hráč Daniel Kováč družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za hrubost.
30:14
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Samuel King, asistoval Jan Adam (5:12).
26:23
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Daniel Kováč, asistoval Denis Brázda (5:11).
25:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Adam Zárybnický, asistoval Ondřej Stuchlík (4:11).
25:18
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Robert Jahn bez asistence (4:10).
24:00
24:00
22:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Richard Květák, asistoval Samuel King (3:10).
21:07
Vyloučen hráč Ondřej Palát družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za špatné střídání.
20:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Bombač, asistoval Adam Zárybnický (3:9).
18:58
17:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Adam Zárybnický, asistoval Josef Slavík (3:7).
16:53
Vyloučen hráč Robert Jahn družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za hrubost.
15:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Vojtěch Bombač (3:6).
15:02
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Martin Tioka bez asistence (3:5).
13:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Bombač, asistoval Samuel King (2:5).
13:06
Vyloučen hráč Jan Adam družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost.
12:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Bára Slušná bez asistence (2:4).
12:00
12:00
08:42
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Denis Brázda, asistoval Robert Jahn (2:3).
07:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Richard Květák (1:3).
04:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Adam Zárybnický (1:2).
04:01
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Karolína Jahnová, asistoval Martin Tioka (1:1).
03:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Bombač, asistoval Jan Adam (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ručka a Jan Vavrečka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B: brankář: Tomáš Warmuž; hráči v poli: Josef Slavík, Jakub Blažek, Adam Zárybnický, Vojtěch Bombač, Andrej Vodvárka