2:2
3:2
- : -

FBC Letka Netopýři B - Z.F.K. Petrovice B 5:8
19. Vít Poskočil, 25. Lukáš Toman, 30. Martin Ritz, 35. Vojtěch Kocur, 36. Lukáš Toman - 7. Ondřej Gabzdyl, 7. Ondřej Gabzdyl, 10. Michal Olšák, 12. Vítězslav Růžička, 18. Vítězslav Růžička, 22. Ondřej Gabzdyl, 33. Vítězslav Růžička, 38. Vítězslav Růžička; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Aleš Látal ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 0:4, 2:2, 3:2;
39:00
38:26
Vyloučen hráč Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
37:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Jiří Mareš (5:8).
35:42
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Lukáš Toman bez asistence (5:7).
34:53
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vojtěch Kocur, asistoval Marian Obrusník (4:7).
32:55
31:32
Vyloučen hráč Vojtěch Kocur družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
30:32
Vyloučen hráč Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
29:42
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Martin Ritz, asistoval Marcel Kachyňa (3:6).
26:00
26:00
24:04
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Lukáš Toman, asistoval Karel Stejskal (2:6).
21:06
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Ondřej Gabzdyl bez asistence (1:6).
18:42
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vít Poskočil, asistoval Marian Obrusník (1:5).
17:49
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Karel Šamonil (0:5).
13:00
13:00
11:26
09:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Michal Olšák, asistoval Vítězslav Růžička (0:3).
06:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Ondřej Gabzdyl, asistoval Pavel Kulla (0:2).
06:00
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Ondřej Gabzdyl, asistoval Roman Ochodek (0:1).