3:0
2:2
- : -

Litolica Lisboa 99 - FBC Medvědi Severu Česká Lípa 6:3
2. Jakub Drobný, 19. Petr Petráš, 19. Jan Malý, 24. Jakub Drobný, 35. Jakub Drobný, 36. Petr Petráš - 5. David Derka, 28. Kamil Gembec, 36. Štěpán Motejzík; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:1 + Kamil Gembec 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Martínek ? - Lukáš Knapčík ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:2;
36:00
35:59
Vyloučen hráč Kamil Gembec družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 5 minut za hrubost.
35:47
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Petr Petráš, asistoval Michal Hlaváček (6:3).
35:30
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Štěpán Motejzík bez asistence (5:3).
34:24
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Jakub Drobný, asistoval Petr Eliška (5:2).
33:36
Timeout FBC Medvědi Severu Česká Lípa
27:36
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec z trestného střílení (4:2).
24:00
24:00
23:56
18:35
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Jan Malý, asistoval Jakub Drobný (3:1).
18:10
14:17
Vyloučen hráč Petr Eliška družstva Litolica Lisboa 99 na 2 minuty za držení.
12:00
12:00
07:37
Vyloučen hráč Kamil Gembec družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:18
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil David Derka bez asistence (1:1).
01:45
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Medvědi Severu Česká Lípa: brankář: Lukáš Knapčík; hráči v poli: Jiří Stožický, David Marhan, Štěpán Motejzík, Kamil Gembec, David Derka