1:3
1:3
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:12
8. Adam Novák, 14. Matěj Čermák, 34. Lukáš Dubský, 50. Vilém Kavan - 2. Adam Choma, 5. Adam Choma, 14. Ondřej Čech, 14. Vojtěch Šimík, 17. Adam Zubek, 18. Martin Gattnar, 27. Adam Zubek, 30. Adam Palčinský, 36. Adam Zubek, 46. Ondřej Sidunov, 49. Matyáš Gryz, 55. Vojtěch Šimík; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Roman Nový 3, Filip Čermák 7 - Petr Maláč 16; po třetinách: 2:6, 1:3, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 4 VIT: 8
60:00
Střely celkem: SPA: 20 VIT: 22
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Vojty: Katastrofální první třetina nás stála celý zápas. Zbylé dvě třetiny se už jen dohrávali. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Komentář trenéra hostí Václava Gurkovského: Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas se silným soupeřem, což Sparta potvrdila. Fyzický náročný styl hry nám občas dělal potíže, jsme rádi, že jsme navázali na minulý víkend a že se nás drží hlad po gólech. Děkujeme soupeři.
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta.
58:34
Čermák trefuje tyč.
54:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Ondřej Čech (4:12).
54:29
Šimík tečoval střelu Čecha a nějakým zvláštním způsobem se míček dostal do branky.
53:24
Eisenkolb běžel středem a ze střední vzdálenosti přestřeluje zařízení.
51:43
Čermák shodil hráče Vítkovic na jejich golmana.
50:37
Dubský se na středu dostal ke skákavému balonku a z první přestřeluje branku Vítkovic.
49:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Matěj Čermák (4:11).
49:26
Čermák si udělal z obrany Vítkovic tzv. dobrý den a vykoupal dva hráče a poté předhodil Kavanovi míček a ten zkušeně zakončil.
48:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Gryz, asistoval Adam Choma (3:11).
48:36
Zubek přehodil míček přes Dibelku.
47:03
Kocián v souboji přistává na mantinel.
46:25
Šimík šel sám na bránu, ale jeho freestyle se mu moc nevyvedl.
45:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Martin Gattnar (3:10).
45:28
Sidunov se s tím nepáral a jednoduše zatáhl, vystřelil a dává gól.
44:00
Vyloučen hráč Matyáš Velc družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
43:59
Vilém Kavan nevybíravě srazil protihráče v souboji na zem. Rozhodčí vylučuje Velce za předchozí prohřešek.
42:31
Kocián proběhl od mantinelu k bráně jako nůž máslem. Poté se snažil golmana, který se nacházel ve vodorovné pozici, přehodit. Golman ale reflexivně míček vyrazil do rohu.
42:08
Hanzlík z dobré pozice na středu netrefuje branku.
41:29
Dubský ze strany trefuje pouze helmu golmana Vítkovic.
40:40
Linhart od půlky trefuje přímo před ním stojícího hráče.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Vítkovice.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: SPA: 7 VIT: 5
40:00
35:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Adam Choma (3:9).
35:45
Čermák s Velcem utekli do brejku ze kterého nedali góla a tak z následného brejku Vítkovic skórují Vítkovice.
35:07
Vyloučen hráč Tomáš Dibelka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
35:07
Dibelka svým malým tělem zabránil hráči hrát u mantinelu a rozhodčí nekompromisně vylučují.
33:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Matěj Čermák (3:8).
33:45
Čermák od mantinelu prostrkává na střed Dubskému a ten se nemýlí.
32:31
Vyloučen hráč Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
32:24
Čermák-Velc na jednoho. Akce končí v rohu.
30:31
Hurt si zpracoval míček na prsa v útočném pásmu. Rozhodčí píská výskok a Hurt je naštván.
29:56
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
29:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Martin Gattnar (2:8).
29:56
Vítkovice si namazali Spartu na chleba a kombinací do prázdné branky navyšují skóre.
29:22
Eisenkolb se ocitl před brankou s balonkem, ale nedokázal tuto šanci naplno využít.
28:50
Kocián poslal hráče Vítkovic vystřídat. Rozhodčí je klidný a nic nepíská.
26:44
26:44
Vítkovice správně vyřešili přečíslení 3 na 2.
25:07
Krupička se rozhodl podpořit útok a hned měl příležitost dát gól. Jeho střela byla ale zblokována.
24:40
Řehák promáchl ve slibné situaci.
22:57
Filip Čermák málem dostal gáje. Naštěstí míček na poslední chvíli zasedl a nepustil za brankovou čáru.
21:34
Ze standardní situace z malé vzdálenosti nic nevzniklo
21:33
Kocián při napadání vydřel balonek, následně přihrál před branku. Zde to hráč Vítkovic tečnul ke svému brankáři a je z toho malá domů.
20:04
A vidíme tu změnu v sestavě. Trenéři Sparty vypouští na hřiště superligové duo Čermák-Velc.
20:01
Úvodní buly druhé třetině vyhrávají Vítkovice.
17:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Palčinský (2:6).
17:50
Gattnar dostal přihrávku zpoza branky a z první zakončuje přesně k tyči.
16:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (2:5).
16:58
Zblokovaná střela se dostala až k Zubkovi, který jen uklidil do prázdné branky.
16:47
Dibelka se položil do střely.
15:36
Šterbák sám kombinuje za brankou a získává faul. Následně odpaluje míček do věčných lovišť.
14:53
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
13:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Martin Sedláček (2:4).
13:36
Ani jsem nestihl dopsat a Sparta znovu inkasuje. Z bule přímo na bránu. V jednoduchosti je síla no.
13:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Adam Choma (2:3).
13:30
Sparta chtěla jít do brejku, ale to se jí nevydařilo a ztratila balonek a dostává gól.
13:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Adam Kocián (2:2).
13:00
Čermák zpoza brány jednou rukou dává gól.
12:42
Sedláček vyslal slušnou střelu na golmana ze středu. Golman vyráží za mantinel.
11:39
Velc se uvolnil od mantinelu na střed. Na poslední chvíli mu míček vypíchl protihráč.
09:51
Zajímavá kombinace na straně Sparty v podání Dibelky, Eisenkolba a Vochyána. Poslední jmenovaný však s touto šancí nenaložil dle plánu.
07:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Novák, asistoval Adam Kocián (1:2).
07:13
Adam Novák byl ve správný čas na správném místě a dorazil střelu z půlky od Adama Kociána.
05:00
Hurt vypíchl balonek. Naneštěstí se balonek dokutálel až k brankáři.
04:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma bez asistence (0:2).
04:03
Matěj Eisenkolb teď zkoušel nějakou zadovku, která se mu nevyvedla. Následný rychlý protiútok končí gólem.
03:25
Řehák vybojoval míček u mantinelu při rozehrávce Vítkovic.
01:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Jan Vojáček (0:1).
01:11
Šterbák absolutně nezvládl situaci pod tlakem za jeho brankou a je z toho gol pro Vítkovice.
00:23
Vilém Kavan našel zaběhlého Vochyána a ten hned neváhal a vyzkoušel pozornost golmana Vítkovic.
00:01
Úvodní buly vyhrává Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Ondřej Čech, Štěpán Kaleta, Ondřej Sidunov, Martin Gattnar, Adam Palčinský
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Novák, Adam Kocián, Jan Vochyán, Vilém Kavan, Matěj Čermák