2:2
2:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:7
4. Jiří Koklar, 7. Petr Majer, 14. Petr Majer, 19. Jonáš Kulhavý, 29. Matěj Jambor, 35. Matěj Jambor, 56. Vojtěch Bečka, 60. Matěj Duda - 12. Adam Choma, 34. Adam Zubek, 39. Martin Gattnar, 44. Adam Zubek, 54. Adam Zubek, 60. Adam Zubek, 60. Štěpán Kaleta; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Karel Pergler 34 - Patrik Plevák 13, Petr Maláč 18; po třetinách: 4:1, 2:2, 2:4;
60:00
střely ve 3. tř. 14:20, celkem 38:41
60:00
komentář trenéra domácích - O.Neuman: "Nejlepší vstup do utkání v letošní sezoně nám hodně pomohl, to je bez debat. Vítky ukazály, že jsou velice kvalitně zejména s míčkem a byly pasáže, kde jsme měli problémy. Zároveň ale odmítám přijmout nějakou nálepku. My jsme šli hrát florbal úplně stejně, jako chodí týmy proti nám a dnes se nám to z pohledu kvality vyšlo, byť máme stále na čem pracovat! Díky soupeři za kvalitní utkání."
60:00
komentář trenéra hostí, p. Tomáš Sladký: Škoda první třetiny, kdy jsme inkasovali laciné branky. Chodovu vývoj vyhovoval, ve třetí třetině jsme bohužel na vyrovnání nedosáhli, i když šance na to rozhodně byly. Opět se na hale řešilo téma výchova mládeže, bohužel.
60:00
59:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta bez asistence (8:7).
59:38
Pergler dlouhým výhozem poslal Dudyse dopředu a ten se nemýlil
59:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Karel Pergler (8:6).
59:17
domácím
59:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (7:6).
58:46
hosté na míčku v šesti
58:45
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval Jakub Dufek (7:5).
55:44
kombinace domácích se zdála pomalá, ale střela Bečky zaplula krásně do branky a způsobila mnoho radosti na domácí straně
54:52
Vyloučen hráč Tomáš Hanzlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
53:14
spousta šancí, aby v brance skončila taková šmudlinka....
53:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Tomáš Hanzlík (6:5).
51:50
domácí svoji první výhodu strávili na míčku, ale spousta nebezpečných střel v hostující brance neskončila
49:39
Vyloučen hráč Vojtěch Vandrol družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Adam Choma (6:4).
40:00
dnešnímu utkání přihlíží 78 diváků, z nichž bych chtěla speciálně zmínit malou Elišku Neumanovou, která má dnes svoji florbalovou premiéru - děkujeme
40:00
38:55
což se projevilo nedostoupením elitního vítkovického střelce
38:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (6:3).
38:17
opět nápor domácích, ta oslabení, ale ubírají síly
36:00
čistě subjektivní poznámka: poměr vyloučení 4:0 rozhodně neodpovídá dění na hřišti
35:15
Vyloučen hráč Sebastian Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
34:10
elitní chodovská lajna teď předvedla zámek, který nemohl skončit jinak než skončil
34:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor, asistoval Jonáš Kulhavý (6:2).
33:04
hosté přidali na důrazu a na tempu
33:03
28:48
poté, co domácí dovolili hostům jen jednu střelu v přesilovce, se po návratu do pěti nádhernou kombinací dostávají ke zvýraznění svého náskoku
28:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor, asistoval Petr Majer (5:1).
26:56
Majer vyvezl a získal aut a spoustu vteřinek pro svůj tým
26:24
Vyloučen hráč Albert Kulík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
25:10
Dufek se začíná v obraně cítit dobře, přidává jeden účelný zákrok za druhým
24:19
Majer backhandem do připraveného Maláče
22:00
domácím v průběhu sezóny mnoho věcí hapruje, ale co mají konstantně nadstandartní, to je hra v oslabení
21:15
na Gattnara zívala prázdná klec, střela výrazně nad
20:01
domácí začínají v oslabení po faulu, který se závěrečnou sirénou vyvolal kupu emocí
19:59
Vyloučen hráč Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
18:20
Derviš vyslal pumelici od půlky, Plevák vyráží, ale na dorážku Jonyho je krátký
18:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý, asistoval David Horký (4:1).