0:4
2:2
- : -

Snipers Třebíč modří - Hippos Žďár n/S. 2:6
16. Vojtěch Zmátlo, 23. Vojtěch Zmátlo - 3. Šimon Poul, 5. Lukáš Hromádka, 7. Martin Svatoň, 9. Jakub Král, 16. Jakub Král, 20. Ondřej Novák; rozhodčí: Šárka Jandová - Daniel Kršek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jana Bartesová ? - Vendula Růžičková ?; po třetinách: 0:4, 2:2;
26:00
22:22
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil Vojtěch Zmátlo, asistoval Kilián Černý (2:6).
19:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Martin Svatoň (1:6).
15:45
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil Vojtěch Zmátlo, asistoval Martin Syrový (1:5).
15:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Král, asistoval Lukáš Hromádka (0:5).
14:34
Vyloučen hráč Matouš Jašek družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
08:30
06:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Jakub Král (0:3).
04:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Jakub Král (0:2).
02:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Šimon Poul, asistoval Jakub Krejčí (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šárka Jandová a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Vendula Růžičková; hráči v poli: Jan Frey, Martin Svatoň, Jakub Krejčí, Matěj Březina, Šimon Poul