1:1
3:2
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:3
10. Lukáš Vávra, 20. Lukáš Vávra, 27. Lukáš Vávra, 50. Lukáš Vávra, 52. Jan Baďura, 60. Adam Lichnovský - 38. Štěpán Kostolány, 44. Štěpán Kostolány, 47. Filip Kocur; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 151; zásahy brankářů: Jan Klinka 15 - Tomáš Novák 25; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostujícího celku: Naše výkony jsou jako den a noc, papírově silnějšího porazíme a (papírově slabším) prohrajeme. Florbal hrát umíme jen je třeba pracovat s mentalitou a přístupem. Dneska jsme navíc udělali z domácího brankáře Haška. Na 10 minut hry to stačit nemůže. Soupeři gratuluji.
59:59
Komentář trenéra domácího celku: Zápas se nám povedl díky skvělé obraně, soupeře jsme moc nepustili ke střelám. Vynikající bloky hráčů. Díky soupeři za skvělou hru.
59:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský bez asistence (6:3).
52:53
Kopřivnice teď získává míčky úplně ZADARMO!
51:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Jakub Kostelník (5:3).
51:02
Kopřivnice zase navyšuje stav vedení o dvě branky.
50:14
Famózní zákrok Klinky.
49:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (4:3).
47:10
Hraje se ve velmi rychlém tempu.
46:32
A je to tady zase Kopřivnice vedla o tři branky, ale bohužel Opava srovnala.
46:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Filip Kocur, asistoval Oldřich Sova (3:3).
43:24
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Vojtěch Repček (3:2).
41:05
Kopřivnice nevyužila přesilovku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro hostující celek.
40:00
40:00
38:49
Vyloučen hráč Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:15
A Opava dostala chuť střílet.
37:12
A je to tady, hostující celek otvírá svůj gólový účet.
37:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Karel Balnar (3:1).
36:51
Opava né a né se prosadit.
34:20
Hra zklidnila, ale přibývá faulů.
29:42
Posledních pět minut je velmi vyrovnaných.
26:44
26:11
Opava začala tlačit.
24:34
Začíná se víc faulovat.
22:06
Hra v tempu pokračuje i ve druhé třetině.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro hostující celek.
20:00
20:00
19:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jan Baďura (2:0).
19:00
Probíhá poslední minuta poslední třetiny.