1:2
0:2
- : -

RUDÝ KONĚ Horažďovice - Florbal Slavoj Tachov 1:5
17. Milan Michálek - 7. Marek Sedlák, 15. Dominik Surják, 20. Marek Sedlák, 28. Milan Šindelář, 33. Marek Sedlák; rozhodčí: Filip Oberta - Pavel Stuš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Václav Chaluš 21 - Pavel Žalud 21; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:2;
36:00
35:59
Poslední část utkání opět nabídla jednostrannou záležitost. Žalud se prakticky díval na utkání ve stojné pozici. Dvojice Surjak - Sedlák dnes rozebírali obranu koni jako stavebnici od Chevy. Krásný zápas z pohledu Slavoje, který jedinou chybičkou nabídl Rudým úpravu skóre na 1:5.
35:32
Mrkvan teď pohrdl dvěma nabídkami od Šindeláře! Tohle se dává.
34:08
Trestné střílení družstva Florbal Slavoj Tachov neproměnil Dominik Surják.
34:08
Dominik Surjak jel trestné střílení. Šel hodně na pohodičku,ale Chaluš na poslední chvíli vytáhl úžasný zákrok a na čáře chytá!
34:00
Běží poslední 2 minuty utkání. Slavoj si hlídá hru.
32:13
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Dominik Surják (1:5).
32:13
Sedlák - Surjak. Dnes opakující se záležitost. Tito dva borci dnes nedávají Chalušovi žádnou šanci se ukázat.
31:54
Kdyby si teď brankář Slavoje odešel na kafe,asi by se nic nestalo. Zatím se hraje na jednu stranu
31:00
Žalud si po dlouhé době šánhul na balon, nikoliv po střele, ale znovu po velké nepřesnosti Koní.
29:54
Koně teď zužuje hodně velká nepřesnost přihrávek. Takhle si tlak rozhodně nevytvoří.
28:53
Matouš se snažil zužitkovat Vojtušovo přihrávku na střed. Ta končí na tyči!
27:09
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Milan Šindelář, asistoval Daniel Mrkvan (1:4).
27:09
Mrkvan ukázal hodně velký přehled na hřišti,když skvělou přihrávkou našel opuštěného Šindeláře. Ten sám před brankou prokázal klidnou hlavu a proměňuje!
26:44
Chaluš sraženými betony nepouští Surjakovo sraženou střelu
25:01
Třetí třetina začala hodně zostra a tak měli golmani na obou stranách kupu práce.
24:25
Žalud se teď prezentoval skvělými zákroky.
24:12
Flor se teď objevil úplně sám před brankou, Chaluš drží svůj celek.
24:00
24:00
23:59
Druhá část znovu ukázala, kdo tu dnes hraje doma. Až na jedinou chybu Slavoje se Koně zatím k větším šancím neprobojovali.
23:40
Neskutečné co si opět Sedlák se Surjakem dovolili. Chaluš zasáhl na poslední chvíli a drží tak stav utkání na 1:3
22:46
Teď sledujeme první mrtvou pasáž zápasu,kdy se toho moc nevidí.
20:25
I Chaluš se teď předvedl skvělým zákrokem, když si pohlídal střelu Surjaka po kombinaci se Sedlákem. Tato dvojice si na hřiští dělá co chce.
19:49
Další šance tachováků. Chaluš chytá.
19:01
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Jan Flor (1:3).
19:01
Exelentní! Marek Sedlák je dnes ve střelecké pohodě a po Florově nabídce přesnou střelou vymetá pavučinku. Opravdu nechytatelné.
17:46
Vojtuš ten za sebou zanechal míček u mantinelu a dal tak příležitost k protiútoku. Skvělý Žalud opět chytá!
16:00
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Milan Michálek, asistoval Martin Petržilka (1:2).
16:00
Koně právě našli skulinku v obraně a dávají svojí první branku. Žalud neměl moc šancí zakročit.
14:46
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Dominik Surják, asistoval Marek Sedlák (0:2).
14:46
Tak tohle bylo trestuhodné od rudých obránců. Prostor který nechali trojici Flor,Surjkak a Sedlák byl dost velký a ty si skvělou kombinací poradili. Surjak měl hodně málo práce zabalit to prázdné.
13:23
I na druhé straně se chybuje, ale Šindelář o chlup míjí.
12:19
Laciná chyba Vojtuše v úvodu druhé třetiny nabídla Koním první šanci na úpravu skóre. Žalud byl ovšem proti!
12:00
12:00
11:59
Žalud teď skvělým zákrokem ponechal stav první třetiny 0:1
11:59
První třetina připomínala zápas z Camp Nou,kdy si celek Rudých koní na balonek moc nesáhli. Tachovští první třetinu jistili klidem a převahou na hře a to jim přišlo odměnou po skvělé kombinaci Surjaka a Sedláka.
11:10
Rudý koně se snažili rozjet akci, ta byla ale hodně rychle ukončena.
09:19
Po dlouhé době se k zásahu dostal i Žalud.
08:37
Po standardní situaci přišla další střela na golmana Rudých koní, ten s přehledem zasahuje
08:01
Rudý koně se zatím k balonu moc nedostali. Tachováci mají v prvních minutách zápas pod kontrolou.
06:15
06:15
První branka po velkém tlaku takovských hráčů. Marek Sedlák využil Surjakovo přesnou přihrávku a míček usměrnil do brány po mírné teči jednoho z kobylek.
05:18
Dominik Surjak se krásnou individuální šancí dostal až k brance, bohužel však nezakončil tak, jak by si sám představoval, následně se pak Klouda dostal ke střele po odraženém balonku, golman však skvěle zasáhl.
04:20
Hrubá chyba domácího hráče teď nabídla šanci Florovi, který se ocitl sám před brankářem, ten však touto nabídkou pohrdl a vzápětí se hosté objevili v útoku 2 na 1. I tato šance však byla "lajcky" zahozena.