1:5
1:4
- : -

FBC Medvědi Severu Česká Lípa - FORZA Tatran 3:11
10. Oldřich Gabriel, 16. Jiří Stožický, 34. Kamil Gembec - 4. Martin Zelenka, 8. Vladimír Fuchs, 17. Martin Weiss, 18. Martin Zelenka, 19. Martin Kostiha, 21. Martin Kostiha, 23. Petr Ďarmek, 26. Jiří Jandáček, 31. Martin Weiss, 32. Juraj Šádek, 36. Juraj Šádek; rozhodčí: Dominik Hrubý - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Knapčík ? - David Krystýnek ?; po třetinách: 1:2, 1:5, 1:4;
36:00
35:26
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval Martin Kostiha (3:11).
33:23
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec z trestného střílení (3:10).
31:21
Vyloučen hráč David Marhan družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:06
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval Martin Weiss (2:10).
30:27
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Weiss, asistoval Petr Ďarmek (2:9).
25:50
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Jiří Jandáček, asistoval Petr Ďarmek (2:8).
25:24
Vyloučen hráč Jan Duben družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:25
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Petr Ďarmek, asistoval Martin Kostiha (2:7).
20:18
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Martin Weiss (2:6).
18:36
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Juraj Šádek (2:5).
17:26
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Zelenka, asistoval Vladimír Fuchs (2:4).
16:07
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Weiss, asistoval Jiří Jandáček (2:3).
15:43
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Jiří Stožický, asistoval David Marhan (2:2).
12:00
12:00
09:52
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Oldřich Gabriel bez asistence (1:2).
07:31
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Roman Petržela (0:2).
03:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Hrubý a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: David Krystýnek; hráči v poli: Petr Ďarmek, Jiří Jandáček, Vladimír Fuchs, Juraj Šádek, Martin Kostiha
00:00
Line-up domácích FBC Medvědi Severu Česká Lípa: brankář: Lukáš Knapčík; hráči v poli: David Marhan, Štěpán Motejzík, Kamil Gembec, David Derka, Jiří Stožický