0:1
3:1
- : -

Flashing Stars Havířov - FBC Letka Netopýři B 5:4
6. Filip Michejda, 13. Zdeněk Bartoš, 31. Zdeněk Bartoš, 32. Jakub Michna, 35. Jaroslav Zíka - 1. Vojtěch Kocur, 6. Vojtěch Kocur, 23. Vojtěch Kocur, 36. Lukáš Toman; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Aleš Látal ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 3:1;
39:00
37:51
Timeout FBC Letka Netopýři B
37:51
Vyloučen hráč Tomáš Křehlík družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
35:34
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Lukáš Toman, asistoval Martin Hlaváč (5:4).
34:50
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jaroslav Zíka, asistoval Jiří Vyležík (5:3).
32:35
Vyloučen hráč Jaroslav Zíka družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
31:34
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jakub Michna, asistoval Václav Novák (4:3).
30:30
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Dominik Mrowiec (3:3).
26:00
26:00
24:10
22:55
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vojtěch Kocur, asistoval Marian Obrusník (2:3).
16:29
Vyloučen hráč Marek Piskorz družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
13:25
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
12:26
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Filip Michejda (2:2).
05:51
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vojtěch Kocur, asistoval Vít Poskočil (1:2).
05:28
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Filip Michejda, asistoval Jaroslav Zíka (1:1).
00:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Netopýři B: brankář: Aleš Látal; hráči v poli: David Radošovský, Marian Obrusník, Adam Wollný, Vít Poskočil, Vojtěch Kocur