1:1
6:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice 10:7
5. Petr Majer, 7. Matěj Jambor, 15. Petr Majer, 40. Lukáš Kafka, 43. Tomáš Josefovič, 50. David Horký, 54. Petr Majer, 55. Jiří Koklar, 57. Petr Majer, 60. Matěj Duda - 5. Matěj Gregor, 16. Michal Smola, 19. Michal Smola, 39. Lukáš Kučera, 43. Marek Macek, 52. Marek Macek, 54. Matouš Sákra; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Karel Hodík 7, Karel Pergler 25 - Jiří Malý 49; po třetinách: 3:3, 1:1, 6:3;
60:00
střely ve 3. tř. 21:17, celkem 59:39
60:00
komentář trenéra hostí - Milan Randa: "Škoda, dnes byl Chodov k poražení. Přečkali jsme kritickou druhou třetinu, kde nás domácí tlačili jak citrón a zápas byl dlouho vyrovnaný. V poslední periodě jsme ale udělali pár individuálních chyb, které už Chodov potrestal a vyhrál. I přes výsledek utkání jsem ale s výkonem spokojený."
60:00
komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Upracované utkání, další z mnoha. Dnes mám radost především z toho, že jsme s tím víceméně počítali a poprali se s tím! Někteří hráči stále usínají, to nejde, my jsme tým, který musí být v bdělém stavu 60 minut, jinak nás kdokoli vytrestá! Dnes jsme to zvládli, máme radost. Zítra to bude prověrka z jiné úrovně!"
60:00
59:50
po hodně sporném vyloučení domácích, potvrzují naši borci, že oslabení je jejich silná stránka, uffffff :)
59:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Marek Šmíd (10:7).
59:31
Vyloučen hráč Matěj Jambor družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
58:50
hosté po timeotu v šesti
58:49
Timeout Sokoli Pardubice
56:04
svým sedmým (!) dnešním kanadským bodem dává Majer domácím poprvé v dnešním zápase dvougólový náskok
56:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Jambor (9:7).
54:25
po neproměněném trestném střílení, kdy hosté poslali druhého brankáře se domácí přeci jen prosazují - luxusní Šmídovu nahrávku uklízí Koky do branky již znovu Malého
54:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Marek Šmíd (8:7).
54:03
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Petr Majer.
53:32
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Petr Kučera (7:7).
53:15
míček poskakoval v brankovišti, nejlépe se zorientoval Majer
53:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Tomáš Josefovič (7:6).
53:00
čeká nás drama
51:51
aby vzápětí Macek vymetl nechytatelně růžek domácí branky
51:50
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Matyáš Mík (6:6).
51:03
výborná střela Jambora, neméně krásný zákrok Malého levou rukou
49:44
Dervišovi se nikdo neukazoval volný, tak šel pořád až do střely a posílá domácí do vedení
49:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Petr Majer (6:5).
42:43
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Matouš Sákra (5:5).
42:04
úvodní nápor domácích končí po obrovském závaru v brance Malého
42:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Petr Majer (5:4).
39:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka bez asistence (4:4).
38:32
asi zasloužený trest
38:31
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Michael Souček (3:4).
35:25
domácí přidali na tempu, ale i trochu smůly se lepí na jejich hokejky
34:40
nejprve standartka Pardubic po malé domů a vzápětí utěšená střela Netrefy - oba brankáři za 1
33:19
z šedi druhé periody nás nyní vytrhla kombinace první chodovské lajny, skóre se ale nemění
20:00
domácí musí něco změnit ve svém herním projevu, jestli chtějí z dnešního zápasu body
20:00
19:01
Duda v samostatném úniku dal vyniknout hostujícímu brankáři
18:09
Chodov trochu hoří do obrany, Sokoli srovnávají skóre
18:08
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Lukáš Kučera (3:3).
16:43
Macek chtěl obrat Josefoviče o míček, ani tři herdy do zad mu k tomu nepomohly
15:55
a dočkali se i hosté, pěkná kombinace končí za Hodíkem
15:54
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Jiří Kohoutek (3:2).