4:1
- : -
SK Jihlava

FBC Ossiko Třinec - SK Jihlava 13:4
10. Vladimíra Skalíková, 11. Adéla Šibrová, 17. Lenka Šnajdrová, 27. Lenka Šnajdrová, 28. Tereza Martynková, 29. Adéla Šibrová, 29. Tereza Martynková, 36. Zuzana Wojnarová, 37. Adéla Šibrová, 42. Natálie Kawuloková, 49. Petra Bieleszová, 53. Pavla Kajfoszová, 59. Petra Bieleszová - 3. Tereza Sedláčková, 9. Tereza Sedláčková, 30. Iva Váňová, 60. Anna Běhounková; rozhodčí: Lukáš Toman - David Zotyka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 23 - Martina Miksová 30; po třetinách: 3:2, 6:1, 4:1;
60:01
Komentář domácího trenéra Martina Czeczotky: Dnešní zápas byl jak na houpačce. Do zápasu jsme nastoupili úplně špatně, asi jsme si mysleli, že ten zápas se vyhraje za nás. Po zvednutí hlasu holky začaly fungovat a zápas jsme překlopili na naši stranu. Už se těšíme na Hradec, Díky soupeři za zápas.
60:01
Komentář hostujícího týmů Komendy: Začátek zápasu se nám podařil a hráli to co potřebovali. Dále moc nestačili tempu zápasu a nezvládli si pohlídat některé situace. Děkujeme soupeři
60:00
59:59
Střely domácích: 14 Střely hostujících: 8
59:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Běhounková, asistoval Tereza Sedláčková (13:4).
58:33
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Zuzana Wojnarová (13:3).
55:34
Hráčka Markéta Konderlová vystřelila ŽILETKU!!!
52:43
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Zuzana Wojnarová (12:3).
51:22
Třinec nevyužívá svojí druhou přesilovku.
49:22
Vyloučen hráč Nikola Jandátová družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:22
Třinec začíná druhou přesilovou hru domácího týmu.
48:37
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Pavla Kajfoszová (11:3).
41:08
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Adéla Šibrová (10:3).
40:01
Úvodní buly vyhral tým FBC Ossiko Třinec.
40:00
40:00
39:59
Střely domácích: 20 Střely hostujících: 9
36:15
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Sabina Zoubková (9:3).
35:34
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Zuzana Wojnarová, asistoval Vladimíra Skalíková (8:3).
29:41
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Iva Váňová, asistoval Kristýna Syslová (7:3).
29:41
Jihlava furt bojuje.
28:58
Třinec navyšuje svoje skóre zápasu.
28:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Markéta Konderlová (7:2).
28:50
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Eliška Zetková (6:2).
27:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Michaela Martynková (5:2).
27:38
Martynková po sólové šanci trefuje levý růžek brány.
26:20
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lenka Šnajdrová, asistoval Zuzana Wojnarová (4:2).
26:08
Bieleszová trefuje druhou tyčku.
24:55
Bieleszová trefuje horní tyč.
23:27
Vyloučen hráč Michaela Boháčková družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
23:27
Začíná první přesilovka domácího družstva.
16:43
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lenka Šnajdrová, asistoval Vladimíra Skalíková (3:2).
13:39
Skončilo první oslabení domácího družstva.
11:39
Vyloučen hráč Petra Bieleszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
11:39
Začalo první oslabení domácího družstva.
10:34
Hra se přelívá na obě strany.
10:01
10:01
Třinec vyrovnává utkaní.
09:19
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková, asistoval Lenka Šnajdrová (1:2).
09:19
Třinec snižuje vedení Jihlavy na jedno brankové.
08:30
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková bez asistence (0:2).
08:30
Jihlava odskakuje do dvou brankového vedení.
02:10
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Iva Váňová (0:1).
01:05
Martynková hledala před bránou volnou Nogawczykovou ale netrefuje balón.
00:30
Třinec je aktivnější od začátku třetiny.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Toman a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Michaela Boháčková, Kristýna Syslová, Iva Váňová, Markéta Jašková
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Lenka Šnajdrová, Vladimíra Skalíková, Petra Bieleszová, Zuzana Wojnarová, Pavla Kajfoszová