2:2
2:2
- : -

TEXAS LONGHORNS B - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 5:5
7. Vojtěch Mlnářík, 14. David Makovský, 17. David Musil, 33. Jan Valenta, 35. Daniel Drake - 12. Petr Kratochvíl, 16. Luboš Drbal, 23. Zdeněk Lopour, 25. Luboš Drbal, 29. Vladimír Červinka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Merta ? - Jakub Malý ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:2;
34:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Daniel Drake, asistoval Filip Kovář (5:5).
32:37
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Jan Valenta, asistoval Vojtěch Mlnářík (4:5).
29:36
Timeout TEXAS LONGHORNS B
28:09
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Vladimír Červinka, asistoval Luboš Drbal (3:5).
27:28
Trestné střílení družstva TEXAS LONGHORNS B neproměnil David Musil.
24:15
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Luboš Drbal, asistoval Vladimír Červinka (3:4).
24:00
24:00
22:40
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Zdeněk Lopour bez asistence (3:3).
22:16
Vyloučen hráč Vojtěch Mlnářík družstva TEXAS LONGHORNS B na 2 minuty za blokování hokejky.
16:24
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil David Musil, asistoval Ondřej Šereda (3:2).
15:04
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Luboš Drbal, asistoval Jan Tůma (2:2).
13:04
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil David Makovský, asistoval Filip Kovář (2:1).
12:00
12:00
11:15
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Petr Kratochvíl bez asistence (1:1).
06:45
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Vojtěch Mlnářík, asistoval Daniel Drake (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jiskra Zruč nad Sázavou: brankář: Jakub Malý; hráči v poli: Jan Tůma, Petr Kratochvíl, Luboš Drbal, Vladimír Červinka, Josef Edr
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS B: brankář: Jan Merta; hráči v poli: Jan Valenta, David Makovský, Nikola Křemenáková, Ondřej Šereda, Vojtěch Mlnářík