3:0
4:2
- : -

Fbc Excalibur Šternberk - 1.MVIL Ostrava 9:2
8. Adam Kupka, 14. Jan Večerka, 20. Jakub Jurkulák, 24. Jan Večerka, 26. Jakub Jurkulák, 36. Roman Fiala, 38. Roman Fiala, 44. Adam Kupka, 45. Adam Kupka - 37. Matyáš Vašňovský, 44. Velen Hlavatý; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:1 + Tomáš Elbl 5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Radovan Wellart ? - Filip Puzoň ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 4:2;
45:00
44:07
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Kupka, asistoval Jan Večerka (9:2).
43:57
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý, asistoval Jan Kafna (8:2).
43:44
Timeout Fbc Excalibur Šternberk
43:44
39:56
Vyloučen hráč Lukáš Grégr družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
38:09
Timeout 1.MVIL Ostrava
37:27
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Roman Fiala, asistoval Jan Večerka (7:1).
36:28
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský z trestného střílení (6:1).
35:41
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Roman Fiala, asistoval Adam Kupka (6:0).
33:06
Vyloučen hráč Tomáš Elbl družstva 1.MVIL Ostrava na 5 minut za hrubost.
30:11
Trestné střílení družstva Fbc Excalibur Šternberk neproměnil Jakub Suchý.
30:00
30:00
25:03
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Jan Večerka (5:0).
23:01
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Adam Kupka (4:0).
19:12
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Lukáš Grégr (3:0).
15:00
15:00
13:26
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Jakub Suchý (2:0).
12:01
Vyloučen hráč Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
11:02
Vyloučen hráč Josef Richter družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře.
07:38
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Kupka, asistoval Jakub Suchý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Daniel Král, David Štirba, Petr Hopp, Jaromír Kuchař, Jaroslav Kaprál
00:00
Line-up domácích Fbc Excalibur Šternberk: brankář: Radovan Wellart; hráči v poli: David Neumann, Roman Fiala, Jakub Suchý, Jan Večerka, Adam Kupka