2:0
0:0
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Fbc Excalibur Šternberk 4:1
1. Ondřej Sembol, 15. Matěj Krušberský, 23. Petr Pavelek, 26. Jan Rabinský - 7. Miroslav Školut; rozhodčí: Adam Tietz - Filip Fňukal; vyloučení: 7:6 + Adam Kupka 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Daniel Hanuš ? - Radovan Wellart ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 0:0;
45:00
44:12
Vyloučen hráč Jakub Hronek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
44:12
Vyloučen hráč Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
44:12
Vyloučen hráč Jan Večerka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
42:49
Vyloučen hráč David Kosmál družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
41:13
Vyloučen hráč Dominik Bada družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
39:11
36:24
Timeout Fbc Excalibur Šternberk
36:24
Vyloučen hráč Jakub Jurkulák družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Rabinský, asistoval Daniel Kružel (4:1).
25:28
Vyloučen hráč Adam Kupka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 5 minut za hrubost.
22:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek, asistoval Jakub Hronek (3:1).
21:35
Vyloučen hráč Roman Fiala družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
19:37
Vyloučen hráč Stanislav Ovčačík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hra mezi nohama.
19:10
Vyloučen hráč Ondřej Sembol družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:24
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Matěj Krušberský, asistoval Radovan Kufa (2:1).
13:27
Vyloučen hráč Daniel Kružel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
11:56
11:01
Vyloučen hráč Miroslav Školut družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
06:29
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Miroslav Školut, asistoval Jakub Jurkulák (1:1).
00:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol, asistoval David Kosmál (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Tietz a Filip Fňukal.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Excalibur Šternberk: brankář: Radovan Wellart; hráči v poli: David Neumann, Roman Fiala, Jakub Suchý, Jan Večerka, Adam Kupka
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Daniel Hanuš; hráči v poli: Stanislav Ovčačík, David Kosmál, Radovan Kufa, Dominik Bada, André Pavlíček