2:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:10
29. Vojtěch Wiener, 30. Vojtěch Blažek, 40. Ondřej Šorm, 49. Šimon Stránský, 51. Vojtěch Wiener - 4. Michal Vojtíšek, 18. Dominik Šimáně, 20. Michal Vojtíšek, 29. Dominik Šimáně, 32. Štěpán Straka, 32. Filip Folauf, 35. Jan Malič, 46. Matěj Vosátka, 47. Jonáš Mareš, 54. Jaakko Rannanjärvi; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 11, Petr Chlad 17 - Jan Linhart 26; po třetinách: 0:3, 3:4, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Folauf): první třetina z naší strany dobrá, od druhé jsme polevili a nehráli důsledně. spousta nevyužitých šancí. přes únavu jsme odehráli vcelku slušný zápas, který jsme měli pod kontrolou. děkujeme soupeři. děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích (Miroslav Svoboda): Dneska zápas proti soupeři, který byl skoro ve všech ohledech lepší a zaslouženě vyhrál. Nám se moc nedařilo a tak jsme jim to docela usnadnili. Jsme rádi za včerejší zápas, který byl super a dneškem jsme se holt protrápili. Děkujeme soupeři a divákům za zápas.
60:00
59:36
Vyloučen hráč Martin Čermák družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
59:29
Další šance Liberce nevyužitá.
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:30
Liberec se dostal při vlastním oslabení k brance soupeře, ale nic závažného z toho nebylo.
56:11
Vyloučen hráč Martin Blecha družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
55:41
I Liberec nevyužil šanci 2 na 1.
55:26
Hosté promarnili šanci 2 na 1.
55:10
Linhart neměl žádný problém se střelou Janečka.
53:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jaakko Rannanjärvi, asistoval Jan Malič (5:10).
53:01
Fin Rannanjärvi Jaakko střelou od mantinelu střílí desátou branku zápasu.
51:50
Raisovu střelu zablokoval jeho vlastní spoluhráč.
50:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Martin Čermák (5:9).
50:04
Wiener to od půlky nakopl směr hostující branka, trefil to na vzdálenější tyč.
48:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Vojtěch Janeček (4:9).
48:47
Stránský tahem trefuje víko branky.
47:08
Čermák trefuje tyč.
46:45
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
46:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Mareš, asistoval David Veleba (3:9).
46:11
Branka opět do prázdné.
45:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Dominik Šimáně (3:8).
39:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Milan Sucharda (3:7).
39:00
Krásná akce Liberce, Šorm backhandem dokázal umístit míček za záda Linharta.
34:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Jaakko Rannanjärvi (2:7).
34:34
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Chlad družstva FBC Liberec
34:34
Hosté využívají přesilovou hru v krátkém čase.
34:17
Vyloučen hráč Ondřej Belák družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
31:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Linhart (2:6).
31:54
Folauf střílí opět nad rameno Dufka. Vypadá to, že hosté dostali pokyn od trenéra střílet nad rameno hostujícího golmana.
31:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka, asistoval Jan Nachtmann (2:5).
31:12
Dnešní dopolední zápas navštívilo 40 diváků.
29:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Vojtěch Wiener (2:4).
29:53
Závar před hostující brankou končí lépe pro domácí.
28:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně bez asistence (1:4).
28:38
Bohemians reagovala na obdrženou branku velmi rychle, Po buly se k míčku dostal Šimáně nad rameno Dufka.
28:34
28:34
Čermák našel na zadní tyči Wienera a ten měl přesnou mušku.
27:39
Vyloučen hráč David Veleba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
27:05
Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
24:49
Vosátka nepřekonal Dufka.
24:39
Blažek se snaží vymyslet něco za hostující bránou, ale byl zastaven faulem.
22:44
Suchardova střela šla nad Linhartovu bránu.
20:32
Máme srovnané stavy na hřišti, hraje se klasicky 5 na 5.
19:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Dominik Šimáně (0:3).
19:02
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:32
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
18:32
Vyloučen hráč Vojtěch Blažek družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
18:32
Oba dva týmy budou hrát se čtyřmi hráči na hřišti.
17:20
17:20
Šimáně proběhl a prokličkoval celé hřiště, Dufek neměl šanci s přesnou střelou do růžku brány.
15:47
Hosté na míčku, domácí se zatím statečně brání.
12:41
Bohemians mohli navýšit své skóre, ale netrefili prázdnou bránu.
11:17
Ševčíkova střela se zastavila o blok hostujícího hráče.
09:16
Čermákova střela šla pouze do bloku.
07:45
Linhart zneškodnil Suchardovu střelu rukou.
05:53
Situaci 2:1 zvládl Čermák ubránil bez větších problémů.
04:34
Domácí se zatím moc na míček nedostávají.
03:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jaakko Rannanjärvi (0:1).
03:08
Vojtíšek překonává Dufka a otevírá skóre dnešního zápasu.
00:01
Úvodní bule pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Jan Malič, Michal Vojtíšek, Jiří Kratina, Filip Folauf, Jaakko Rannanjärvi
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vojtěch Dufek; hráči v poli: Martin Čermák, Vojtěch Janeček, Michal Václavík, Vojtěch Blažek, Vojtěch Wiener