0:2
1:5
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBC Česká Lípa blue 1:7
20. Ondřej Vírava - 4. Šimon Brožek, 10. Michaela Mazurová, 16. Michaela Mazurová, 16. Jindřich Jásek, 21. Samuel Vacek, 21. Radim Kaňka, 22. David Sedláček; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Natali Drobná ? - Tobias Hartman ?; po třetinách: 0:2, 1:5;
24:00
21:56
Vyloučen hráč David Sedláček družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:45
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil David Sedláček bez asistence (1:7).
20:33
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Radim Kaňka, asistoval Jindřich Jásek (1:6).
20:22
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Samuel Vacek bez asistence (1:5).
19:58
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Ondřej Vírava, asistoval Jan Knap (1:4).
15:30
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Jindřich Jásek bez asistence (0:4).
15:14
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Michaela Mazurová, asistoval Samuel Vacek (0:3).
15:11
Vyloučen hráč Jan Sochor družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
09:59
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Michaela Mazurová bez asistence (0:2).
03:05
Vlastní branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Šimon Brožek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa blue: brankář: Tobias Hartman; hráči v poli: David Sedláček, Jindřich Jásek, Lubomír Jelínek, Vojtěch Buček, Michaela Mazurová