0:3
1:0
- : -

Technology Florbal MB - PSN Tatran Střešovice 2:4
14. Martin Sobotka, 49. Daniel Martínek - 4. Tomáš Navrátil, 26. Matěj Šebek, 29. Matěj Šebek, 40. Vojtěch Wojnar; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 15 - Tomáš Jurco 21; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:0;
60:00
Nejlepší hráči zápasu: domácí 65 Daniel Martínek; hosté 22 Tomáš Jurco
60:00
Střely v 3. třetině (celkem): domácí 9(23); hosté 5(19)
60:00
Komentář trenéra hostí pana Langera: Dnes velice dobrý zápas z obou stran. Zápas rozhodly nejmenší detaily. Hlavně díky našemu brankáři bereme výhru. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Šáchy: Dnes jsme opět podali slušný výkon. Výsledek zápasu nás dnes stály nedůslednosti v obraně při rychlém přechodu soupeře a neproměnění šancí. Pokud chceme takové zápasy vyhrávat v rozhodující fázi sezóny, čeká nás ještě spoustu práce. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:51
Moravec netrefuje bekhendem prázdnou branku.
59:19
Pojar se dostal ke střele, když byl už Tomšík zpět v kleci, ale vůbec netrefil branku.
58:28
Tomšík na střídačce, hraje se 5 na 5.
58:02
Timeout Technology Florbal MB
58:02
Vyloučen hráč Sebastián Šlechta družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
58:02
Uvidíme, jestli domácí ještě něco vymyslí. Už to budou mít hodně těžké.
57:52
Pražané stále drží balonek.
56:58
Signalizované vyloučení, půjde si sednout Šlechta za sekání. Tohle už vypadá pro Tatran hodně dobře.
56:10
Pařízkův pokus byl hodně nepřesný.
54:48
Martínek heroicky ubránil akci Tatranu 3 na 1! Velmi důležitý zákrok domácího beka.
54:12
Vyhnánek netrefuje zařízení.
53:44
Švarc ustál tlak napadajícího Šlechty a rozdává na druhou stranu.
52:53
Tatran se snaží uklidnit hru a nenechat domácí hráče pokračovat v ostřelování Jurca.
51:30
Přečíslení tři na dva zakončuje Vyhnánek, gól se mu ale nepodařilo vsítit.
50:48
Fišera se rozhodl vystřelit a vyslal nebezpečnou ránu, se kterou si ale Jurco dokázal poradit.
49:27
Další pumelice Martínka zablokována hostujícím obráncem.
48:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Jan Zoufalý (2:4).
48:45
Nedáš, dostaneš! Martínkova pověstná střela tahem končí za Jurcem.
48:21
Kočandrle pláchl obraně Bolky a povodil si i Tomšíka, jenže nedokázal trefit prázdnou branku.
47:27
Vyloučen hráč Jan Faitenhanzl družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:27
Ale budou mít k dispozici další, máme tu znovu stejného hráče, tentokrát za blokování hole.
46:56
Domácím se přesilovka vůbec nepovedla.
45:41
Švejda byl úplně volný na středu, ale pouze promáchl, čepel se vůbec nepotkala s míčkem.
44:28
Vyloučen hráč Jan Faitenhanzl družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
44:28
Hostující kapitán je prvním dnešním hříšníkem.
43:17
Navrátil orazítkoval levou tyčku! Už to mohlo být o čtyři góly.
42:21
Po krosu od Fišery pálil Zoufalý, Jurco však drží pražský Tatran.
41:20
Vidíme jasný cíl Boleslavi ještě se zápasem něco udělat - hrají pouze první dvě formace.
40:43
Fišera zastavil Navrátila jen za cenu faulu, stále bez vyloučení.
40:00
40:00
Druhá dvacetiminutovka se hráčům v černých dresech vůbec nepovedla, nedokázali vstřelit ani jeden gól a naopak tři inkasovali. Jestli chtějí se zápasem ještě něco udělat, tak se budou muset ve třetí třetině hodně zlepšit.
40:00
Střely v 2. třetině (celkem): domácí 7(14); hosté 8(14)
40:00
39:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval David Chochlovský (1:4).
39:45
Ale je to naopak, žádné snížení domácích, ale navýšení hostujícího celku. Wojnar se zapisuje mezi střelce a je to už o 3 branky.
38:33
Domácí na míčku a rádi by ještě snížili stav utkání.
37:59
Korychovu nepřesnost za něj odčinil rychlým sprintem Švejda.
36:34
Šlechta nedostal od Kučery míč přesně na hůl, což je pro domácí velká škoda, protože by pálil do odkryté klece.
35:16
Švarc pomotal dva hráče, ale nedokázal zamířit mezi tři tyče.
34:01
Pár centimetrů dělilo Šebka od hattricku. Uvidíme, jestli se mu ho do konce zápasu podaří zkompletovat.
33:36
Fišera sbírá u klece Macíka nadýchaný bochánek Navrátila.
32:23
Kohútův granát se odrazil od hrudi Jurca do rohu hřiště.
31:32
Boleslav se snaží srovnat krok s Tatranem a tlačí se do střel, ale nepadá to tam.
30:28
Gollovi ujel míček. Naštěstí pro beka Technology nebyl ani jeden z tatranských křídelníků připraven vystartovat.
29:40
Kučera dostal ostrý hit, ale vypadá to, že bude hrdinně pokračovat dál.
28:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Šebek, asistoval Michael Kočandrle (1:3).
28:58
Totožná kombinace jako u druhé branky Tatranu - Šebek uklízí do sítě po asistenci od Kočandrleho.
27:52
Navrátil z velkého úhlu pouze do domácího gólmana, ten je nyní pod velkou palbou.
26:45
Fišerovi sjel míček z hole a dopředu vyrazil Chochlovský, který ale nedokázal protlačit míček až za Tomšíka.
25:37
25:37
Je to opět Tatran, který se dostává do vedení. Šebek dostává míček za Tomšíkova záda.
24:27
Tomšík utěsnil přední tyčku a Horák se svou ranou neuspěl.
23:50
Pařízek nejprve namazal, poté ale i skvěle zapracoval dozadu a hraje opět Bolka.
22:46
Pojar prověřil pozornosti Macíka, ten rychle vymrštil ruku a připisuje si zákrok.
21:52
Po obrovském tlaku Technology přišla chybka Švejdy, kterou musel uhasit dalším skvělým blokem Martínek.
20:36
Šlechta měl na své holi první branku druhé třetiny, avšak Jurco se ve své svatyni roztáhl.
20:00
20:00
První třetina byla taková oťukávací. Oba týmy se prosadily pouze jednou, a tak zápas stále zůstává otevřen pro domácí i hosty.
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 7; hosté 6
20:00
19:49
Švejda se opřel do soupeře, který v souboji odpadl, nevylučuje se.
18:32
Kučera vypálil po odpískání a rozhodčí si ho volá k sobě.
17:59
Tatran kombinuje na polovině Boleslavi, zatím bez větší možnosti ke střele.
16:32
Sobotka opět číhal na středu, ale přihrávka k němu nedoputovala.
15:47
Vyhnánek provedl klasický Made in Bolka bekhend, ale jeho pokus skončil zablokován.
14:54
Šlechta získal další balonek a společně s beky zakládá útok.
13:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Sobotka, asistoval Marek Korych (1:1).
13:39
Sobotka propálil vše, co mu stálo v cestě, a máme tu nerozhodný stav.
12:39
Po Moravcově přízemní ráně zvoní tyčka, následný zmatek v brankovišti řeší odpálením míčku Vyhnánek.
11:42
Kučera vyškrábl míček hostujícímu obránci, ale už neměl sílu vyrazit kupředu.
10:48
Seibert udělal dva hráče a dostal se i ke střele, Jurco je však dnes zatím bezchybný.
10:05
Švarcova rána prosvištěla kousek od tyčky Macíka.
09:26
Martínek získává bod do pomyslného Radegast indexu za obětavý blok.
08:20
Šlechta se rozběhl a vypustil ze své hole pumelici, která narazila do hrudi Jurca.
07:25
Domácí jsou po inkasované brance zaskočeni a nepůsobí na hřišti jistě.
06:55
Švejda fotbalově překazil krosovou nahrávku Navrátila.
05:43
Kučera se prosmýkl mezi dvojicí obránců a vypálil, ale nepřesně.
04:07
Mohutný Kohút si precizně pokryl kuličku a řekl si o faul.
03:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Matěj Moravec (0:1).
03:10
Navrátil dokázal potrestat nedůslednost v obraně Technology a máme tu první gól zápasu.
02:57
Šlechta zapomněl balonek a dopředu vyráží tatranská mašina.
01:47
Třetí lajna Boleslavi předává elitní pětce míček za brankou.
00:54
Švejda rozvlnil pouze boční síťku, ale viděli jsme první pohlednou akci zápasu.
00:14
Tomšík si poprvé sáhl na balonek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Jan Pojar, Matěj Švarc, Tomáš Navrátil, Matěj Moravec, Ondřej Horažďovský
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Jakub Pařízek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Dobrý den, vítejte u online přenosu ze zápasu mezi juniory Mladé Boleslavi a Tatranu Střešovice. Včera domácí borci dokázali v dramatickém utkání přetlačit pražskou Bohemku na nájezdy, tak uvidíme, v jaké formě nastoupí dnes. Přeji příjemnou zábavu!