2:0
1:3
- : -

ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB 4:5
17. Jakub Kolstrunk, 28. Matěj Čermák, 32. Jakub Kolstrunk, 51. Matěj Pruner - 5. Martin Tokoš, 15. Jiří Curney, 49. Jiří Curney, 56. Jiří Curney, 57. Jan Natov; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 363; zásahy brankářů: Martin Beneš 16 - Lukáš Bauer 7; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 4 Boleslav: 7
60:00
Střely celkem: SPA: 11 Boleslav: 21
60:00
Komentář trénéra hostí Petra Novotného: Dnes to bylo naše čtvrté utkání v osmi dnech a já jsem hrozně rád, že jsem se dovedli koncentrovat na zápas celých 60 minut. Kluci si dneska vítězství určitě zasloužili. Děkuji Spartě za fér utkání, které bylo plné emocí, Myslím si, že utkání dosahovalo kvalit play-off. Děkuji všem za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kašpárka: Dnes jsme předvedli výkon na vysoké úrovni a po drtivou většinu zápasu jsme hráli přesně podle našeho zadání. Bohužel koncovku jsme nezvládli takticky a to nás stálo tři body, které si teď budeme muset nemilosrdně vzít v dalším utkání.
57:55
Zouzal od mantinelu střílí z první a nebezpečně ohrožuje branku Boleslavi.
57:10
Sparta jde do šesti a odvolává brankáře.
56:59
Timeout ACEMA Sparta Praha
56:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (4:5).
56:59
Curney věděl moc dobře o Natovovi a zadovkou mu přihrál míček na střed, kde se Natov nemýlil.
55:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jakub Bína (4:4).
55:46
Boleslav srovnává skóre po dvou pohledných křižných nahrávkách. Na konci akce se objevil Curney, který chytře zakončil po zemi na bližší tyč.
55:23
Curney chtěl balonek prostrčit mezi nohama Bartoše, ale ten je rychle sklapnul a nepustil míček.
53:56
Oba týmy v pěti.
53:30
Beneš podržel svůj tým svojí pravou nohou.
51:56
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
51:56
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
51:56
Potyčka u mantinelu vyústila ve vyloučení na obou stranách. Bude se hrát 4 na 4.
51:10
Bína dostal zpoza branky míček, ale asi dva metry od branky trefil jen hokejku Marvánka.
50:44
Bartoš odpaluje míček z velkého brankoviště.
50:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Josef Juha (4:3).
50:05
Juha zpoza branku přihrál Prunerovi a ten se s tím nepáral a zakončil přesně a chladnokrevně.
49:52
Křenkovi sjel balonek a Beneš si musel zahrát nohama.
48:51
Zeman dohrál soupeře na mantinelu.
48:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney z trestného střílení (3:3).
48:00
Máme tu nájezd. Marvánek zatáhl za záchranou brzdu a atakoval Natova zezadu když šel sám na bránu..
48:00
Curney jednoduchým krátkým blafáčkem do backhandu proměňuje tretné střílení.
46:50
Poněkud nám to tady mezi hráči vře. Konkrétně teď mezi Šebkem a Kolstrunkem.
46:40
3 na 1 ze strany Boleslavi, ale míček končí v rohu.
45:52
Boleslav stále na míčku. Občas ho Sparta získá, ale jen na krátkou chvíli.
45:15
Zouzal nasadil gáje hráči z Boleslavi.
43:30
Boleslav vůbec nepůjčuje míček Spartě.
40:45
Gruber natáhl od půlky. Beneš v klidu chytá.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: SPA: 3 Boleslav: 5
40:00
39:06
Bína měl takřka odkrytou branku, ale skákavý míček nedokázal trefit přesně.
36:46
Ťukec Boleslavi a Natov střílí ze středu mimo.
35:35
Hoffer z dorážky minul branku.
34:34
Sparta ubránila velmi nebezpečnou přesilovku Boleslavi.
33:17
Sparťanská čtveřice srdceryvně brání přesilovku Boleslavi. Jeden blok za druhým.
32:34
Vyloučen hráč David Ježek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
32:34
Ježek po vyrážce od Beneše v souboji sekl soupeře a vysloužil si dvě minuty na trestné lavici.
31:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Radim Křenek (3:2).
31:55
Bauer úplně nezkrotil míček a toho právě využil Kolstrunk, který doklepává do branky.
30:55
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:10
Čermák nahrál Velcovi, ale ten se ke střele nedostal.
29:20
Boleslav kombinuje na polovině Sparty, ale ke střele to zatím nevede.
27:51
Timeout Technology Florbal MB
27:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Matyáš Velc (2:2).
27:51
Čermák se trefuje i přes obležení hráčů z Boleslavi.
26:56
Klasická otočka Michala Zemana a napadající hráč je mimo hru.
25:13
Juha krátce zatáhl ale trefuje pouze blok.
23:40
Pruner si narazil s Velcem, ale ze středu minul branku Boleslavi.
21:57
Pruner našel Ujhelyiho přes celou šířku hřiště. Ujhelyimu ale balonek úplně nesedl a tak nemohl vystřelit z první.
20:50
Mladá Boleslav pomalu rozehrává.
20:03
Milan Bína ihned zahrozil po vyhrané buly.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SPA: 4 Boleslav: 9
20:00
17:47
Teď se nám týmy utrhly ze řetězu a je to tady nahoru a dolu.
16:18
Ujhelyi se uvolnil od mantinelu a o kousek minul růžek branky Boleslavi.
16:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Marek Zouzal (1:2).
16:08
Kolstrunk se výborně zorientoval ve velkém brankovišti a snižuje na 1:2.
15:50
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
14:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (0:2).
14:49
Po delším ždímáním Sparty Natov nahrál Curneymu na mantinel a ten trefuje z první odkrytou branku Sparty.
12:44
Marvánek výborně tělem odstavil od balónku Šebka.
11:18
Boleslav teď vyšachovala obranu Sparty. Zakončující Natov sám ze středu trefuje jen Prunera, který tento požár svým tělem uhasil.
10:44
Pažák s Kolstrunkem na jednoho. Kolstrunk z voleje ze vzduchu trefuje jen pupek golmana.
09:40
Natov přihrál nepřesně Curneymu a ten na míček svojí holí nedosáhl.
09:06
Pažák po souboji v útočném rohu důrazně napomenut sudím.
07:41
Gruber se točil s míčkem jak na kolotoči a nakonec byl faulován.
06:40
Zeman vyslal nebezpečnou střelu, která jen o chloupek minula branku.
06:30
Juha už podruhé v souboji boří mantinely. Pořadatelé musí mít radost.
05:54
Zouzal se obětavě postavil do střely Krzyžanka.
04:51
Pruner v souboji bez míčku naráží do brankové konstrukce Boleslavi.
04:03
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš bez asistence (0:1).
04:03
Martin Tokoš otevírá skóre z předbrankového prostoru.
02:30
Marvánek vyškolil zadovkou Hoffera.
01:46
Juha chtěl dát krosovku na Ujhelyiho, ale obránce Boleslavi mu to překazil.
00:50
Sparta obehrála vysoké postavení Boleslavi a Zouzal se dostal ke střele ze středu.
00:01
Úvodní buly vyhrává Boleslav a Gruber se hned vydal zakončit na bránu Sparty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Jan Marvánek, Dominik Bartoš, Marek Zouzal, Michal Pažák, Jakub Kolstrunk