2:3
2:3
- : -

Wizards DDM Praha 10 black - Prague Tigers B 4:6
4. Jakub Šach, 5. Jan Nenička, 18. Patrik Vachata, 22. Patrik Vachata - 1. Viktor Kofroň, 6. Tomáš Kobrle, 7. Bedřich Horčík, 14. Bedřich Horčík, 23. Filip Chmátal, 24. Slavomír Trepera; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Bagate ?, Jakub Ragač ? - Šimon Hladký ?; po třetinách: 2:3, 2:3;
23:59
Bohužel to dnes nevyšlo. Děkuji, že jste sledovali dnešní online přenos a zase u nějakého kvalitního florbalového svátku nashledanou.
23:58
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Slavomír Trepera bez asistence (4:6).
23:58
Vyloučen hráč Jakub Ragač družstva Wizards DDM Praha 10 black na 2 minuty za nesportovní chování.
23:58
Tigers na první pokus netrefili prázdnou bránu jako Tomáš Branžovský, ale druhý pokus byl bez chyby.
22:50
To je bitva jak se patří, pastva pro oči, florbal radost pohleďet. Totální drama.
22:21
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Filip Chmátal, asistoval Slavomír Trepera (4:5).
21:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Patrik Vachata bez asistence (4:4).
21:44
Horší střelu ve stylu Matějě Průchy jsem nikdy neviděl. Zajišťuje ale důležitou branku.
21:10
Trestné střílení družstva Prague Tigers B neproměnil Bedřich Horčík.
18:52
Strach Horáka z rozběhnutí se do sprintu a pomoci obraně po vlastní chybě a ztrátě balónku na půlce soupeře je cítit v celé hale.
17:19
17:19
Chlípník Voltr vymyslel novou taktiku, která funguje
16:57
Křemen nepříjemně napadá obranu soupeře.
15:45
Pokus o sehrání ukázkové přesilovky ve stylu Jura Šrámek a spol zatím nevychází podle představ.
14:29
Vyloučen hráč Jan Kuba družstva Prague Tigers B na 2 minuty za špatné střídání.
14:29
No to je neuvěřitelné. Konečně dostane trest za špatné střídání i jiný tým než Wizards.
13:35
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bedřich Horčík, asistoval Viktor Kofroň (2:4).
13:35
Obměna vedení na lavičce Wizards se zatím nezdá býti dobrou volbou.
13:09
Voltr sází na jistotu. Do hry jde Křemen.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Ragač družstva Wizards DDM Praha 10 black
12:00
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva Prague Tigers B na 2 minuty za hra bez hokejky.
12:00
12:00
11:17
Pešku! Ty kluku! Taková tutovka to se musí dát. Myslím že trenér Voltr si v duchu pronesl nějaké sprosté slovo.
09:52
Tímto bych si prostřednictvím online přenosu dovolil do bobíku pozdravit Mistra Jana Vašíčka.
08:30
Trenér Voltr s přisprostlým výrazem v obličeji přemýšlí co za taktiku by vymyslel.
07:19
Křemenova šleha!!!
06:26
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bedřich Horčík bez asistence (2:3).
06:26
Florbal jak na horské dráze. Wizards už zase tečou.
05:10
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Kobrle bez asistence (2:2).
05:10
Tak jsem to asi zakřikl no, 2:2
04:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Jan Nenička bez asistence (2:1).
04:43
Nemožné se stává skutečností. Wizards obrátili utkání ve vlastním oslabení. Fanoušci se radují, tribuna se bortí.
03:17
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Jakub Šach, asistoval Patrik Vachata (1:1).
03:17
Jakub Šach neuvěřitelně vyšachoval obranu Tigers ve vlastním oslabení. Neskutečná show.
03:05
Vyloučen hráč Matyáš Horák družstva Wizards DDM Praha 10 black na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:00
01:06
Wizards prohrávají již od první minuty. Zřejmě dávají soupeřům náskok, než se rozjede gólová smršť.
01:00
Vyloučen hráč Slavomír Trepera družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání.
00:41
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Viktor Kofroň, asistoval Bedřich Horčík (0:1).