2:1
2:1
- : -

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 6:3
2. Ondřej Holubář, 6. Ondřej Holubář, 24. Matěj Martinovský, 25. Matěj Martinovský, 41. František Kubík, 44. Adam Manas - 6. Martin Prokopec, 27. Martin Heřman, 44. Daniel Grulich; rozhodčí: Arťom Ňorba - Jaromír Péc; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Matouš Čížek 22 - Tomáš Heimerle 22; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostů F.Novohradského: Pochvala klukům že zvládli dva zapasy za sebou po fyzické stránce. děkujeme soupeři.
44:59
Komentář trenéra domacích : upracovaný zapas spousta nepromněněných šancí, dekujeme soupeři za tento zápas.
43:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Grulich bez asistence (6:3).
43:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Tomáš Hennrich (6:2).
42:11
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Adam Manas (5:2).
38:02
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
30:00
30:00
26:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Heřman, asistoval Filip Nevšímal (4:2).
24:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Petr Krob (4:1).
23:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský bez asistence (3:1).
15:00
15:00
05:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Martin Tvrdek (2:1).
05:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Holubář, asistoval Adam Martin (2:0).
01:05
01:00
Vyloučen hráč Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Arťom Ňorba a Jaromír Péc.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Jakub Říha, Michal Szappanos, Martin Tvrdek, Martin Lukeš, Martin Prokopec