2:2
3:1
- : -

Prague Tigers - FB Hurrican Karlovy Vary 7:6
1. Kryštof Schovánek, 5. Adam Jánský, 22. Kryštof Schovánek, 25. Adam Gere, 35. Kryštof Schovánek, 39. Jakub Štellner, 43. Tobiáš Průša - 3. Ondřej Ančinec, 13. Ondřej Ančinec, 15. Adam Zahraj, 26. Daniel Grulich, 30. Adam Zahraj, 36. Jiří Šťovíček; rozhodčí: Tomáš Kapr - Martina Lerchová; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Ondřej Feix 19 - Tomáš Heimerle 11; po třetinách: 2:3, 2:2, 3:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Večeři: Nervydrásající utkání až do samotného konce, Tobi se konečně trefuje do šibenice a rozhoduje. Jedeme domů se šesti body a to je hlavní, jsme zpátky ve hře! Díky Varům za utkání!
44:59
Komentář trenéra hostů Františka Novohradského: za herní projev kluky chválím.Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
43:46
Timeout Prague Tigers
42:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tobiáš Průša, asistoval Jakub Langhammer (7:6).
38:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Michal Novák (6:6).
35:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Adam Zahraj (5:6).
34:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval Jakub Štellner (5:5).
30:00
30:00
29:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Marian Geťko (4:5).
29:39
Vyloučen hráč Filip Snížek družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
28:42
Vyloučen hráč Vojtěch Bigas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
25:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Grulich, asistoval Jan Mašát (4:4).
24:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Gere, asistoval Adam Jánský (4:3).
21:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval František Blecha (3:3).
19:56
Vyloučen hráč Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Ondřej Ančinec (2:3).
12:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Adam Zahraj (2:2).
09:44
Vyloučen hráč Daniel Neckář družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
06:58
Vyloučen hráč Filip Nevšímal družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
04:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Jánský, asistoval Adam Gere (2:1).
02:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec bez asistence (1:1).
00:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Martina Lerchová.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Jakub Říha, Michal Szappanos, Martin Tvrdek, Martin Lukeš, Martin Prokopec
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Ondřej Feix; hráči v poli: Jakub Štellner, Kryštof Schovánek, František Blecha, Martin Beneš, Michal Novák