0:4
0:5
- : -

Prague Tigers - Florbal Chomutov 1:11
2. Adam Jánský - 1. Adam Martin, 11. Jakub Olejka, 22. Ondřej Vršata, 22. František Kubík, 23. Ondřej Holubář, 26. Adam Martin, 31. Adam Martin, 38. Matěj Martinovský, 41. František Kubík, 43. Adam Manas, 45. Jakub Olejka; rozhodčí: Arťom Ňorba - Jaromír Péc; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Feix 23 - Petr Kala 24; po třetinách: 1:2, 0:4, 0:5;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Večeři: Výsledek je krutý, ale spravedlivý. Chomutov byl ve všem lepší, my jsme se stěží dostali za polovinu hřiště a pokud ano, tak nás srážela nekvalita. Příště to snad bude lepší.
44:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Olejka, asistoval Tomáš Hennrich (1:11).
42:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval František Kubík (1:10).
40:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Adam Manas (1:9).
37:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Adam Martin (1:8).
30:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Petr Krob (1:7).
30:00
30:00
25:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Ondřej Vršata (1:6).
22:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Holubář, asistoval Adam Martin (1:5).
21:29
21:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Matěj Martinovský (1:3).
18:52
Vyloučen hráč František Kubík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:00
Vyloučen hráč Jakub Steklý družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Olejka, asistoval Jakub Steklý (1:2).
01:17
Vyloučen hráč Bedřich Horčík družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Jánský, asistoval Ondřej Feix (1:1).