1:0
3:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Titáni USK Pardubice 8:3
3. Vojta Šmíd, 7. Dominik Zlesák, 8. Dominik Zlesák, 11. Tomáš Langer, 30. Tomáš Langer, 34. Patrik Jurco, 34. Tomáš Langer, 44. Tomáš Langer - 9. Tomáš Pavel, 36. Vojtěch Havránek, 39. Vojtěch Havránek; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 8 - Adam Pacinda 12; po třetinách: 4:1, 1:0, 3:2;
45:00
43:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer bez asistence (8:3).
41:11
Vyloučen hráč Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:59
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Vojtěch Havránek, asistoval Marián Lukáč (7:3).
35:17
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Vojtěch Havránek, asistoval René Mrkva (7:2).
33:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Jakub Hrdlička (7:1).
33:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Vojta Šmíd (6:1).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Patrik Jurco (5:1).
15:00
15:00
13:24
Vyloučen hráč Milan Kurka družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
10:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Dominik Zlesák (4:1).
08:16
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Pavel, asistoval Roman Truhlář (3:1).
07:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák bez asistence (3:0).
06:29
Trestné střílení družstva FbC Titáni USK Pardubice neproměnil René Mrkva.
06:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák, asistoval Tomáš Langer (2:0).
02:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Titáni USK Pardubice:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Pavel Petraš, Tomáš Dryml, Patrik Jurco, Matěj Tesař, Vojta Šmíd