1:0
0:1
- : -

Sokoli Pardubice U50/B - FbK Orlicko-Třebovsko 1:3
17. Tomáš Číhař - 10. Tomáš Langer, 15. Tomáš Langer, 45. Tomáš Langer; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Martin Paukrt 15 - Karel Aubus 15; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:1;
45:00
44:46
Timeout Sokoli Pardubice U50/B
44:37
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer bez asistence (1:3).
43:02
Vyloučen hráč Karel Brychta družstva Sokoli Pardubice U50/B na 2 minuty za bránění ve hře.
41:56
Sokol má teď jedinečnou šanci dorovnat skóre díky přesilovce, jež jim byla nabídnuta
41:54
Vyloučen hráč Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
41:50
diváků už je pouze 6
38:55
Opět vidíme spoustu šancí, které ovšem končí buď v náručí gólmanů nebo mimo branky
35:59
Vyloučen hráč Vojta Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:01
Druhá třetina již byla podstatně zajímavější, nechme se překvapit, jestli zvyšující se tempo bude pokračovat i v poslední části.
30:00
30:00
28:34
Vyloučen hráč Petr John družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
20:40
Vyloučen hráč Vít Drašar družstva Sokoli Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání.
19:15
Utkání je opravdu svižnější, oba týmy přidaly na počtu střeleckých pokusů, při nichž se několikrát vyznamenali oba dva brankáři.
16:31
Branku družstva Sokoli Pardubice U50/B vstřelil Tomáš Číhař, asistoval Jan Brychta (1:2).
15:01
právě započalo druhé dějství a všech 7 diváků (4 z nich jsou pořadatelé) doufá v zlom herního tempa a uvidí atraktivnější florbal než v první části
15:00
15:00
14:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Matěj Tesař (0:2).
14:13
Jako by mě borci z OT vyslyšeli a přidávají další vstřelenou branku
14:06
Krom jedné gólové vidíme poměrně vyrovnané utkání. Vyrovnané především v počtu vyložených šancí, ty bychom totiž na obou stranách spočítali na prstech jedné ruky.
09:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Patrik Jurco (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Pavel Petraš, Tomáš Dryml, Patrik Jurco, Matěj Tesař, Vojta Šmíd