5:0
4:3
- : -

FBŠ Všestary B - FBC Hvězdy Česká Skalice 10:5
14. Štěpán Novák, 20. Otto Suchomel, 22. Vít Svoboda, 23. Pavel Hellmann, 29. Jan Jonáš, 30. Miloslav Kaplan, 35. Vít Svoboda, 42. Štěpán Novák, 42. Otto Suchomel, 45. Štěpán Novák - 8. Pavel Dostál, 9. Jiří Hrabík, 31. Pavel Dostál, 43. Michal Fidler, 45. Michal Fidler; rozhodčí: Václav Křepelák - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jaromír Žák 14 - Jakub Knittel 21; po třetinách: 1:2, 5:0, 4:3;
45:00
44:16
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Štěpán Prušinovský (10:5).
44:06
Vyloučen hráč Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
44:03
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (10:4).
42:03
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Jiří Dostál (9:4).
41:06
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Otto Suchomel bez asistence (9:3).
41:02
40:00
A tímto končí komentář zápasu. Pořadatelská služba má další spoustu práce a nestíhá.
38:25
Ach ta střela v přesilovce …..
37:27
Vyloučen hráč Jan Pábel družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
36:20
Štěpánova střela míří opět vysoko, druhý pokus také nevyšel, ale pere se s tím hrdinně jak včera večer s colou a rumem.
34:35
Míla Kaplan se dostal AŽ na půlku! Návrat mu tedy bude trvat týden.
34:18
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Otto Suchomel (7:3).
34:18
Všestary navyšují vedení jednoduchým gólem.
32:45
Pepé na míčku, velká šance pro Skalici a opravdu toho využili!
31:40
Ruda zakopává o vlastní nohy. Plete si florbal s baletem.
31:19
Vyloučen hráč Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za zdržování hry.
30:32
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Pavel Dostál, asistoval Jiří Hrabík (6:3).
30:32
Gól České Skalice nikdo z pořadatelské služby vlivem spousty práce nikdo neviděl. Nemůžeme ho tedy popsat.
30:22
Pepé krásně kontroluje hru za brankou i když míček je na středu.
30:01
Tretí třetinu zahajuje hvězdný line-up. Mohli by mít o číslo větší dresy, to je pravda.
30:00
30:00
29:36
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan, asistoval Tomáš Krejsa (6:2).
29:36
Míla Kaplan se rozeběhl! Neuvěřitelná zadovka a gól. Míla teď ten sprint bude dlouho rozdejchávat.
28:19
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Jonáš, asistoval Vít Svoboda (5:2).
28:19
Napodruhé, tentokrát ze země trefuje Jonáš přesný vzdálenější růžek.
28:04
Jonaáš z první ze vzduchu pouze do Knittela.
26:55
Hellman ztratil míček a byl z toho únik Skalice! Naštěstí pro Všestary z toho nic nebylo a přesilovka pokračuje dál. Jen ještě trefit bránu.
26:24
Vyloučen hráč Jakub Brejcha družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za zdržování hry.
26:24
Zbytečný přestupek Brejchy dává Všestarům další přesilovku.
25:22
Střela od Jonáše rozzvonila horní tyč Knittelovy branky.
22:39
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Josef Janeček (4:2).
22:39
Souhra legendy a esa a po Pepého přihrávce Helmik koooneeečněěěě dává gól.
21:24
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Štěpán Novák (3:2).
21:24
Konečně ťukec! Zpoza brány, přes osu a gól. Krása.
19:59
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Otto Suchomel bez asistence (2:2).
19:59
A po třech pokusech o zakončení se Suchomel prosazuje ve vlastním oslabení!
19:34
Přesilová hra České Skalice se odehrává v útočném pásmu Všestar.
19:04
Vyloučen hráč Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
19:04
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Ucho se právě utrhlo.
18:20
Další akce Všestar se prezentuje pouze líným nahozením na gólmana.
16:50
Helmik nachází přihrávkou přes osu Štěpána, jeho střelu z první kryje gólman skalice hlavou, vlastně helmou.
16:09
Štěpán ze středu hriště střílí nad. Poté přihrává přes osu na Helmika který ukázal parádní homerun.
15:26
Druhá třetina začíná tlakem Všestar v útočné části.
15:00
15:00
13:51
13:51
A je to tady! Hellman parádní krosovkou našel Nováka, který si gól vychutnal.
13:25
Nastupují esa. Snad se dočkáme gólu i od hráčů v modrých dresech.
12:20
Přesilovka Všestar. Esa na lavičce.
12:19
Vyloučen hráč Jiří Hrabík družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
12:07
Rudiér tref zařízení! Dvě střely a ani jedna nemířila na bránu.
11:12
Štěpán Novák natřikrát netrefil bránu. Proboha.
10:00
Deset minut první třetiny pryč. Všestary tečou 2:0 a očekávané legendy a esa zatím nic nepředvedla.
08:54
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jiří Hrabík, asistoval Pavel Dostál (0:2).
08:41
Johny zapomněl míček za sebou a je z toho protiakce České Skalice, ta po kombinaci v útočném pásmu skóruje.
07:16
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Pavel Dostál bez asistence (0:1).
07:16
Dostál proběhl středem a dává gól. Podle slov rozhodčínho Nguyen Duc Trung (Dušana): "17 bez, jako vítr!"
05:39
Česká Skalice si udělala výlet do útočné poloviny, ale John a Pepé to je neprostupná obrana která nedá nikomu nic zadarmo.
04:48
Nikdy bych nečekal, že i Helmikovi sjede míček z čepele při střele. Doufejme, že se z toho vzpamatuje a uvidíme od něj florbalové parády.
00:02
Na úvod by bylo dobré připomenout legendy v dresu Všestar jako jsou Jan Jonáš a Josef Janeček! Dále borce reprezentující všestarské "áčko", kteří přišli na pomoc a není to nikdo jiný než slavný Pavel Hellman a Štěpán Novák.
00:01
Vážení příznivci kvalitního florbalu nejnižší ligy, vítejte u online přenosu utkání mezi Fbš Všestary B a Fbc Hvězdy Česká Skalice.