2:2
1:0
- : -

FbC Hradec Králové B - Florbal Primátor Náchod C 6:5
4. Martin Brejtr, 8. Lukáš Pindur, 11. Rudolf Klouček, 20. Tomáš Krejčí, 25. Tomáš Krejčí, 32. Tomáš Krejčí - 1. Josef Čejpa, 2. Ondřej Malík, 7. Ondřej Malík, 24. Filip Adler, 28. Ondřej Malík; rozhodčí: Martin Trnka - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Fišer 14 - Lukáš Dostál 23; po třetinách: 3:3, 2:2, 1:0;
43:30
Vyloučen hráč Petr Ságner družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za špatné střídání.
41:35
Obrovská možnost náchodských v závěru přesilové hry
39:20
První přesilvka pro náchodské
39:14
Vyloučen hráč Rudolf Klouček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
39:08
Petr Dušek dnes na pozici trenéra je dost slyšet
35:59
Vyloučen hráč Jaroslav Špicner družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hrubost.
35:50
Josef Čejpa hraje velice dobré utkání
34:22
Jaroslav Špicner teď zkusil svoji bombu !
31:16
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Krejčí, asistoval Vojtěch Kořínek (6:5).
29:49
Vyloučen hráč Matouš Nýč družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:00
Ondra Malik to dokázal jako první !!! a brankař tak musel vytahovat další jeho kousek ze své svatyně
27:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Ondřej Malík, asistoval Jindřich Donaj (5:5).
25:00
Máme tu dalšího lovce hatricku a tím je kapitán Hradce Tomáš Krejčí. Tak uvidíme kdo to dnes jako první uloví
24:54
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Krejčí, asistoval Lukáš Pindur (5:4).
23:50
Tenhle kolos jménem Filip Adler se těžko zastavuje
23:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Filip Adler, asistoval Jaroslav Špicner (4:4).
22:22
Jeden z hradeckých teď dost špatně spadl a těžko se zvedá
20:00
Kapitán a a skvělý trenér mládeže hradeckého týmu dává gól a posílá Hradec do vedení.
19:44
15:02
Přišel mladý a talentovaný junior Daniel Kříž a opodál se dívá legenda Ondřej Bachtík
11:20
Náchodu byl už odpískaný faul, ale hradečtí faul ihned zrušili. Nádherné sportovní gesto!!
10:27
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Rudolf Klouček bez asistence (3:3).
08:01
Ondra Malíků dnes útočí na hatrick!!!
07:06
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Lukáš Pindur, asistoval Petr Rauer (2:3).
06:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Ondřej Malík, asistoval Jaroslav Špicner (1:3).
04:12
Junior a bývalý náchodský hráč dává gól do náchodské sítě
03:18
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Martin Brejtr, asistoval Lukáš Pindur (1:2).
01:58
Ondřej Malík ukázal svoje špičkové schopnosti
01:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Ondřej Malík bez asistence (0:2).
00:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Petr Ságner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod C:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Jiří Fišer; hráči v poli: Tomáš Králíček, Patrik Grunt, Tomáš Vyšný, Vojtěch Kořínek, Rudolf Klouček